Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 02:23:22

Керівники області та міста зустрілися з делегацією Посольства Латвійської Республіки

19.03.2014   14:11

19 березня голова обласної державної адміністрації Володимир Івашко, голова обласної ради Микола Звєрєв та Чернігівський міський голова Олександр Соколов зустрілися з делегацією Посольства Латвійської Республіки на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Аргітою Даудзе.

Під час зустрічі сторони обговорили поточну соціально-економічну ситуацію в області та перспективи двостороннього співробітництва в соціально-економічній та культурній сфері.

Довідка. Латвія не є провідним, але перспективним зовнішньоекономічним партнером Чернігівщини.

На початок 2014 року з Латвії в економіку області інвестовано 1,8 млн. дол. США – у сільське господарство, оптову торгівлю та нерухомість – що на 28,6% більше, ніж на початок 2013 року.

За підсумками минулого року спільний товарообіг склав 5,7 млн.дол. США, в тому числі експорт – 2, 9 млн.дол. Важливими статтями експорту були зернові, рослинна олія, шпалери, сухе молоко, механічне обладнання, паркет, цукерки. Торік з Латвією співпрацювали ПАТ «Чернігівська кондитерська фабрика «Стріла», ПАТ «Чернігівський завод радіоприладів», ПрАТ «Завод «Ніжинсільмаш», ДП «Семенівське лісове господарство», ПАТ «Слов’янські шпалери-КФТП» та інші.

У свою чергу підприємці Чернігівщини закупали в Латвії папір, спеціальні тканини, трикотажне полотно, авто хімію, автомобільне масло та інші види продукції.
 

Останні новини Чернігівщини

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи

Недорогий та функціональний: який смартфон вибрати для роботи 16:22

Підібрати надійний смартфон “на кожен день” зараз дуже складно.

Виявлено 398 нових випадків COVID-19

Виявлено 398 нових випадків COVID-19 16:07

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 24 листопада в області зафіксовано 398 нових випадків COVID-19.

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до

Бібліотека ім. М. Коцюбинського запрошує до "Клубу книгомандрівників" 15:47

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського стартував новий літературно-мистецький проект «Клуб книгомандрівників». Це інтерв’ю з відомими чернігівцями про літературу та книги в їхньому житті.

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності

Громади отримують експертну підтримку щодо організації управлінської діяльності 15:30

Як побудувати ефективну структуру апарату та виконавчого комітету ради; правильно припинити повноваження голів місцевих рад; на які посади в органи місцевого самоврядування потрібно проводити конкурс, а де можна здійснити переведення; вимоги щодо віку та освіти посадових осіб місцевого самоврядування, – це далеко неповний перелік питань, які цікавили учасників дистанційного навчання «Основні питання організації роботи рад та їхнє організаційно-кадрове забезпечення», яке проходило 23 листопада.

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик

Патрульні винесли постанову на жінку за неправдивий виклик 15:21

Вночі до поліції зателефонувала 52-річна мешканка Чернігова та повідомила, що на неї з ножем напав невідомий чоловік.