Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 01:57:10

Кадровий список "Просвіти" - білий і чесний

18.03.2014   15:02Агенцiя

Оскільки у деяких медіа викривлено подаються кандидатури обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка до нової влади, публікуємо список наших кандидатів.

А тим, хто звик вирішувати такі питання під полою, з конвертами в руці, нагадуємо: Майдан стояв за прозору і чесну політику. Ми знаємо, що наші кандидатури не пройдуть, але потім, коли будемо критикувати уже нову владу, хай ніхто не скаже, що і кадрів у нас нема, і ми нікого не пропонували... 

Отже, обласна "Просвіта" запропонувала
на посаду заступника голови ОДА-керівника апарату -- Володимира Ступака;
заступника голови ОДА з гуманітарних питань -- Василя Чепурного; начальника управління охорони здоров’я -- Івана Осадціва; начальника департаменту культури і туризму, національностей та релігії -- Юрія Соболя; начальника департаменту інформації -- Павла Пущенка; на посаду генерального директора ОДТРК «Сівер-центр» -- Олексія Маслова;
начальника управління екології -- Людмилу Івашко; начальника управління економічного розвитку ОДА -- Сергія Соломаху;

на посаду заступника голови Ріпкинської РДА -- Олександра Товканюка; на посаду голови Городнянської РДА -- Андрія Жадченка; на посаду голови Менської РДА -- Валерія Магулу; на посаду голови Бахмацької РДА -- Олега Калиняка;
на посаду заступника голови Борзнянської РДА -- Людмилу Максимець; на посаду голови Новгород-Сіверської РДА -- Бориса Домоцького; на посаду голови Прилуцької РДА -- Ігоря Павлюченка.

Маєте кращих? Пропонуйте!

Правління обласного товариства "Просвіта" також направило звернення голова обласних ради та адміністрації Миколі Звєрєву та Володимиру Івашку:"Обласне товариство «Просвіта» імені Т. Шевченка звертає Вашу увагу, що всі призначення будуть під пильним контролем громадськості, і товариство «Просвіта» також буде уважно слідкувати, щоб жодного діяча, поміченого у підтримці кривавого режиму Януковича, жодного антиукраїнського активіста не було наділено посадою. Бо інакшого Майдан не зрозуміє…»


http://siver.com.ua/news/kadrovij_spisok_prosviti_bilij_i_chesnij/2014-03-17-14246

Останні новини Чернігівщини

Цікаві факти про алое

Цікаві факти про алое 12:22

Популярна сьогодні кімнатна рослина алое вера бере свій початок з середземноморського регіону. Сьогодні в світі понад двісті видів цих рослин, які в природі зустрічаються в сухих та дуже жарких кліматичних умовах.

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи

Емоційне вигорання: як повернути задоволення від життя та роботи 12:02

Постійне перебування в чотирьох стінах, відсутність спілкування з друзями та належної комунікації з колегами, стерті межі між роботою та особистим життям, накопичення стресу та багато інших незручностей, спричинених самоізоляцією, могли спровокувати емоційне вигорання.

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо тушковану капусту 11:53

Варіантів, як приготувати тушковану капусту, чимало. Але по-справжньому смачною страва вийде, якщо ви будете використовувати тільки свіжі та якісні інгредієнти. Завдяки хорошим продуктам і перевіреним рецептам ви зможете потішити себе та близьких новим «прочитанням» знайомої усім з дитинства їжі.

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени

Свежие тренды в озеленении интерьера — просто добавь зелени 11:40

По мнению дизайнеров лучший способ освежить пространство — добавить в него зелени.

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 25-31 травня 2020 року 11:32

На вас звалиться забагато інформації, захочеться бути активнішими, а для успішної діяльності необхідні різноманітність і зміни. На тижні контакти і кореспонденція стануть головними сферами життя. Взаємовідносини і спільна діяльність з братами, сестрами і сусідами особливо ефективна у цей період. Посилюється пристрасть до представників протилежної статі, можливе, відновлення колишніх романтичних зв’язків, однак, справжнє положення речей побачити та усвідомити складно.