Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 жовтня, 08:39:12

Кличко: Військові повинні адекватно відповідати на спроби вторгнення на територію України

18.03.2014   12:53Агенцiя

Українська армія має охороняти кордони країни у відповідності до сьогоднішньої ситуації та рішуче реагувати на будь-які загрози проникнення російських вояків на територію України.

Про це заявив лідер "УДАРу" Віталій  Кличко під час перебування на прикордонному відділі "Гірськ" на Чернігівщині.

Він поспілкувався з прикордонниками, відповів на їхні запитання, поцікавився наскільки вони готові та забезпечені для виконання завдань, які на них покладені.

"Військові повинні адекватно відповідати на спроби вторгнення на територію України. Бо ми вже бачимо, як російські вояки, яких сьогодні "немає" в Криму, здійснюють вилазки на Херсонщину. А МЗС Росії попереджає, що розглядатиме звернення про "захист" наших громадян на Сході України. Це загроза повномасштабної інтервенції в нашу країну. Нас змушують оборонятися, і ми повинні захищати свою державу",- наголосив Кличко.

Кличко відзначив високий моральний дух солдатів і офіцерів, з якими спілкувався. “Вони чітко сказали: ми перебуваємо на своїй землі і свою Батьківщину будемо захищати. Всі чутки, що у нас армія на межі розвалу, не відповідають дійсності. Є звичайно позиції, які потрібно посилити терміново. Наприклад, потрібно було закупити танкові акумулятори і спальні мішки. Наша партія надала необхідну допомогу”, - розповів лідер “УДАРу”.

Кличко зазначив, що прикордонники обіцяють зробити все, щоби не допустити несанкціонованого переходу кордону ні військовими, ні цивільними, які йдуть в Україну з метою «політичного туризму».

Прес-служба Чернігівського міського осередку партії "УДАР Віталія Кличка"

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини