Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 12:28:44

Ляшко пообіцяв дещо відірвати меру Щорса за хабарі. Тепер той попався…

18.03.2014   10:48Агенцiя

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко покаявся у своєму Facebook: «Мені прикро про це повідомляти, але вчора правоохоронці затримали на хабарі в 15 тисяч гривень Романа Зуба - мера міста Щорс на Чернігівщині, якого на виборах підтримував я особисто і Радикальна партія».

«На Новий рік я привітав Зуба та усіх інших членів Радикальної партії отакою смс. Не почув, придурок, - хай сидить пожиттєво!», - додав Ляшко.

Для підтвердження цих слів радикальний народний депутат навів текст свого поздоровлення: «Рома, щиро вітаю з Новим роком, хай в усьому щастить».

«Не бери хабарів і відкатів, бо яйця відірву», - завбачливо дописав Ляшко.

Після ганебного факту морального падіння свого «підшефного» для депутата Верховної Ради не залишилося нічого іншого, як просити вибачення за нього у виборців: «Я щиро вибачаюсь перед жителями славного міста Щорс і перед усіма громадянами України за хабарника в наших лавах. У сім'ї не без урода».

Чи збирається Ляшко дотриматися свого слова і все ж зайнятися «члєноврєдітєльством» наразі нардеп не повідомляє.


http://uapress.info/uk/news/show/18978

Останні новини Чернігівщини

08:23

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині

Прокуратура повертає у власність громади гідроспоруди на Коропщині 08:19

З метою захисту інтересів територіальної громади, прокуратура звернулася до суду з заявами про передачу чотирьох гідротехнічних споруд, площею понад 20 тис. м2, у комунальну власність.

Чернігівська обласна дитяча лікарня отримала сучасний ультразвуковий сканер від благодійників 08:16

Завдяки Благодійній організації La Chaine de l'Espoir Чернігівська обласна дитяча лікарня поповнилась сучасним ультразвуковим сканером експертного класу з кардіонахилом.

Продовжила справу загиблого чоловіка: до лав поліції Чернігівщини доєдналася дружина Героя-захисника Чернігова Дарина Христенок 08:13

Начальник поліції Чернігівщини Іван Іщенко привітав у лавах поліції Чернігівщини Дарину Христенок, дружину полеглого Героя Олексія Христенка, який загинув у 2022 році під час оборони Чернігова від російських загарбників.

Бронза світового рівня: Данило Жасан — призер чемпіонату світу з боксу-2025 у Ліверпулі 08:10

З 4 по 14 вересня у місті Ліверпуль (Велика Британія) проходить чемпіонат світу з боксу World Boxing Championship 2025, який об’єднав 540 найсильніших спортсменів із 66 країн світу.