Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 жовтня, 18:28:49

Реформування місцевого самоврядування, децентралізація влади, боротьба з корупцією – головні засади на шляху до європейської України

12.03.2014   17:36

Про це наголосив сьогодні голова обласної ради Микола Звєрєв на нараді з керівниками та відповідальними працівниками управління комунального майна, КП«Чернігівоблагроліс» обласної ради та його дочірніх підприємств, на якій було обговорено питання фінансово-економічної діяльності цих агролісових підрозділів та перспективи їх розвитку.

Відкриваючи захід, голова обласної ради, зокрема зазначив, що в сьогоднішніх умовах оголошена програма реформування місцевого самоврядування та делеговування радам необхідних самодостатніх повноважень з розвитку громад і територій, а це - децентралізація влади, створення виконкомів рад та інші реформні завдання, які повинні оживити економічне і соціальне життя в усіх напрямках розвитку, в тому числі - лісогосподарської галузі.

Ці базові задачі, зазначив керівник, необхідно реалізувати на території області і держави, адже вони прискорюють шлях до Євросоюзу.

Микола Звєрєв також звернув увагу присутніх на необхідності якісного реформування комунальної лісогогосподарської галузі, яке повинно надати їй більш ефективні форми і методи розвитку, сприяти надходженню іноземних та вітчизняних інвестицій. За його словами, обласна рада активно працює над цими питаннями, залучивши до їх вирішення компетентних радників і спеціалістів.

Підприємства повинні напрацьовувати проекти свого розвитку, кращі з яких будуть профінасовані інвесторами. І головне в цьому - подальше удосконалення виробничих потужностей, аби кожне підприємство могло сповна виробляти конкурентноздатну продукцію, а не лише торгувати сировиною… Керівник акцентував увагу також на питаннях боротьби з корупцією в усіх гілках влади та на тих першочергових питаннях, які потрібно вирішити для підвищення рівня економічного та соціального розвитку Чернігівщини.

Про фінансово-економічну діяльність комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» обласної ради на нараді звітував його очільник Іван Донець. Проблемами та перспективами роботи своїх трудових колективів поділилися директори дочірних підприємств: "Городнярайагролісгосп" Ігор Надточей, "Козелецьрайагролісгосп" - Сергій Вохмінцев, Новгород-Сіверськрайагролісгосп" - Юрій Охріменко та інші.

На завершення наради голова обласної ради Микола Звєрєв побажав її учасникам успіхів у роботі, а також зазначив, що за її результатами будуть розроблені відповідні розпорядження та рішення обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 71 новий випадок COVID-19

Виявлено 71 новий випадок COVID-19 17:01

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 26 жовтня зафіксований 71 новий випадок інфікування COVID-19.

Недотримання водіями правил дорожнього руху призвело до ДТП

Недотримання водіями правил дорожнього руху призвело до ДТП 16:59

Сьогодні о 10:00 ранку на лінію 102 надійшло повідомлення про дорожньо – транспортну пригоду на вулиці Шевченка.

Підсумки туристичного сезону-2020 у Чернігові

Підсумки туристичного сезону-2020 у Чернігові 13:20

У Чернігові підвели підсумки туристичного сезону 2020 року. Начальник управління культури і туризму міської ради Олександр Шевчук 23 жовтня розповів про результати роботи в умовах карантину.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 45 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 45 раз залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 12:41

Упродовж минулого тижня з 19 по 26 жовтня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 222 чоловіка особового складу та 63 одиниці спеціальної техніки.

Процедура відновлення платоспроможності фізособи. Які умови

Процедура відновлення платоспроможності фізособи. Які умови 12:35

Громадяни, які мають борги, проте не в змозі погасити їх, можуть скористатися процедурою відновлення платоспроможностіфізичної особи.