Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 вересня, 06:19:12

Реформування місцевого самоврядування, децентралізація влади, боротьба з корупцією – головні засади на шляху до європейської України

12.03.2014   17:36

Про це наголосив сьогодні голова обласної ради Микола Звєрєв на нараді з керівниками та відповідальними працівниками управління комунального майна, КП«Чернігівоблагроліс» обласної ради та його дочірніх підприємств, на якій було обговорено питання фінансово-економічної діяльності цих агролісових підрозділів та перспективи їх розвитку.

Відкриваючи захід, голова обласної ради, зокрема зазначив, що в сьогоднішніх умовах оголошена програма реформування місцевого самоврядування та делеговування радам необхідних самодостатніх повноважень з розвитку громад і територій, а це - децентралізація влади, створення виконкомів рад та інші реформні завдання, які повинні оживити економічне і соціальне життя в усіх напрямках розвитку, в тому числі - лісогосподарської галузі.

Ці базові задачі, зазначив керівник, необхідно реалізувати на території області і держави, адже вони прискорюють шлях до Євросоюзу.

Микола Звєрєв також звернув увагу присутніх на необхідності якісного реформування комунальної лісогогосподарської галузі, яке повинно надати їй більш ефективні форми і методи розвитку, сприяти надходженню іноземних та вітчизняних інвестицій. За його словами, обласна рада активно працює над цими питаннями, залучивши до їх вирішення компетентних радників і спеціалістів.

Підприємства повинні напрацьовувати проекти свого розвитку, кращі з яких будуть профінасовані інвесторами. І головне в цьому - подальше удосконалення виробничих потужностей, аби кожне підприємство могло сповна виробляти конкурентноздатну продукцію, а не лише торгувати сировиною… Керівник акцентував увагу також на питаннях боротьби з корупцією в усіх гілках влади та на тих першочергових питаннях, які потрібно вирішити для підвищення рівня економічного та соціального розвитку Чернігівщини.

Про фінансово-економічну діяльність комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» обласної ради на нараді звітував його очільник Іван Донець. Проблемами та перспективами роботи своїх трудових колективів поділилися директори дочірних підприємств: "Городнярайагролісгосп" Ігор Надточей, "Козелецьрайагролісгосп" - Сергій Вохмінцев, Новгород-Сіверськрайагролісгосп" - Юрій Охріменко та інші.

На завершення наради голова обласної ради Микола Звєрєв побажав її учасникам успіхів у роботі, а також зазначив, що за її результатами будуть розроблені відповідні розпорядження та рішення обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

7 місяців незламності українців – 7 фактів, які це підтверджують 22:09

Сьогодні – рівно 7 місяців, як Україна протистоїть повномасштабній збройній агресії Росії.

25 вересня - цей день в Україні і світі

25 вересня - цей день в Україні і світі 12:07

ДЕНЬ 214 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 214 RUSSIAN AGRESSION

24 вересня - цей день в Україні і світі

24 вересня - цей день в Україні і світі 10:00

ДЕНЬ 213 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 213 RUSSIAN AGRESSION

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів

З 26 вересня тимчасово будуть змінені маршрути двох автобусів 15:11

У Чернігові на період проведення ремонтних робіт по вул. Толстого у роботу міського пасажирського транспорту вносяться тимчасові зміни. Перекриття руху автотранспорту триватиме з 8.00 год. 26 вересня по 20.00 год. 14 жовтня.

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники»

Пес Патрон став спеціальним гостем Першої Церемонії нагородження номінації «Чотирилапі захисники» 15:10

Нагороди за бездоганне виконання службово-бойових завдань, виявлену хоробрість та досягнення у спорті отримали кінологи зі службовими собаками органів державної влади сектору безпеки та оборони України, які беруть активну участь у бойових діях і вже відзначилися у своїй роботі.