Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 10 квітня, 14:44:50

Майже 100 чернігівців протягом 2011 року побували на прийомі у міського голови

26.12.2011   14:21

22 грудня останній у 2011 році прийом громадян провів Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Цього дня до очільника міста звернулися з особистими та колективними проблемами чотирнадцять громадян. Позитивною практикою є участь у прийомі керівників тих відділів чи управлінь, у чиїй компетенції знаходиться питання заявника.

«Ми намагаємося знайти оптимальний варіант вирішення проблеми, але наші дії мають бути виключно в площині чинного законодавства», - коментує Олександр Володимирович. Інколи питання мають ще й непростий моральний аспект. «Сьогодні на прийом прийшов чоловік, якого власний син не пускає до квартири. Нещодавно він потрапив до свого помешкання з міліцією, але ж не буде дільничний приходити щоразу, як старенького знову виставлятимуть за двері,» - наводить приклад міський голова.

О. Соколов ретельно вивчив колективне звернення мешканців будинку по вулиці 2-й кілометр, де через неврегулювання правовідносин виникли проблеми із теплозабезпеченням та електропостачанням. «Я напишу листа начальнику Південно-Західної залізниці і ми разом пошукаємо шляхи вирішення ваших комунальних негараздів,» - запевнив міський голова ініціативну групу з будинку, що перебуває на балансі залізниці.

Серед звернень, які розглядалися цього дня, було кілька питань щодо житла, землі, виділення матеріальної допомоги. Звернення громадян, що надійшли під час особистого прийому, зареєстровано. Міський голова О. Соколов взяв під особистий контроль проблемні питання та доручив їх виконання відповідним виконавчим органам міської ради.

За словами начальника відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради Сергія Кухаренка, протягом року на прийомах міського голови побувало майже 100 чернігівців. Переважна більшість питань стосувалися отримання житла, його приватизації, виділення земельних ділянок. Скаржилися люди на неякісне теплозабезпечення, просили сприяння в проведенні ремонтів, наданні медичної чи матеріальної допомоги. Як правило, більшість проблем після втручання міського голови вдається якщо не повністю вирішити, то хоча б зрушити з місця.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу

Чернігівщина має незначний міграційний обмін з іншими країнами світу 12:22

У 2020 році в загальному обсязі переміщень частка міждержавних склала лише один відсоток. Прибуло в область 69 осіб, вибуло 104 особи.

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби

Чернігівським рибоохоронним патрулем викрито браконьєра із Чернігова з 15 кг незаконно добутої риби 12:14

Дев’ятого квітня, в період нерестової заборони, Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході спільного рибоохоронного рейду разом з представниками Національної поліції області на р. Десна, поблизу хутора Єньків Іванівської громади Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 12:05

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів

Правові санкції не дозволили боржнику сховатися за кордоном від аліментів 11:47

Аліментний борг на Чернігівщині довелося сплачувати із-за кордону.

Капремонт траси М-01: між Калитянським та Сираями йдуть дорожні роботи

Капремонт траси М-01: між Калитянським та Сираями йдуть дорожні роботи 11:35

Цьогоріч роботи з капітального ремонту дороги М-01 Київ - Чернігів - Нові Яриловичі активізувались на території Чернігівської області (у минулому році підрядник здебільшого працював на території Київщини).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини