Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 січня, 17:08:29

Майже 100 чернігівців протягом 2011 року побували на прийомі у міського голови

26.12.2011   14:21

22 грудня останній у 2011 році прийом громадян провів Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Цього дня до очільника міста звернулися з особистими та колективними проблемами чотирнадцять громадян. Позитивною практикою є участь у прийомі керівників тих відділів чи управлінь, у чиїй компетенції знаходиться питання заявника.

«Ми намагаємося знайти оптимальний варіант вирішення проблеми, але наші дії мають бути виключно в площині чинного законодавства», - коментує Олександр Володимирович. Інколи питання мають ще й непростий моральний аспект. «Сьогодні на прийом прийшов чоловік, якого власний син не пускає до квартири. Нещодавно він потрапив до свого помешкання з міліцією, але ж не буде дільничний приходити щоразу, як старенького знову виставлятимуть за двері,» - наводить приклад міський голова.

О. Соколов ретельно вивчив колективне звернення мешканців будинку по вулиці 2-й кілометр, де через неврегулювання правовідносин виникли проблеми із теплозабезпеченням та електропостачанням. «Я напишу листа начальнику Південно-Західної залізниці і ми разом пошукаємо шляхи вирішення ваших комунальних негараздів,» - запевнив міський голова ініціативну групу з будинку, що перебуває на балансі залізниці.

Серед звернень, які розглядалися цього дня, було кілька питань щодо житла, землі, виділення матеріальної допомоги. Звернення громадян, що надійшли під час особистого прийому, зареєстровано. Міський голова О. Соколов взяв під особистий контроль проблемні питання та доручив їх виконання відповідним виконавчим органам міської ради.

За словами начальника відділу звернень громадян та соціальних питань міської ради Сергія Кухаренка, протягом року на прийомах міського голови побувало майже 100 чернігівців. Переважна більшість питань стосувалися отримання житла, його приватизації, виділення земельних ділянок. Скаржилися люди на неякісне теплозабезпечення, просили сприяння в проведенні ремонтів, наданні медичної чи матеріальної допомоги. Як правило, більшість проблем після втручання міського голови вдається якщо не повністю вирішити, то хоча б зрушити з місця.

Останні новини Чернігівщини

16 січня - цього дня всі послуги мають надаватися українською

16 січня - цього дня всі послуги мають надаватися українською 16:10

16 відповідей про 16 січня. З цього дня всі послуги мають надаватися українською.

Виявлено 275 нових випадки COVID-19

Виявлено 275 нових випадки COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 січня в області зафіксовано 275 нових випадків COVID-19.

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності 12:23

Про енергоменеджмент та підвищення енергоефективності говорили 14 січня під час тематичного семінару, організованого Чернігівським центром підвищення кваліфікації.

Регіональна конкурсна комісія з оцінки проєктів, які будуть реалізовуватися коштом ДФРР в Чернігівській області, визначилася з переліком на 2021 рік

Регіональна конкурсна комісія з оцінки проєктів, які будуть реалізовуватися коштом ДФРР в Чернігівській області, визначилася з переліком на 2021 рік 12:01

14 січня відбулося засідання регіональної конкурсної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР.

Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж

Впродовж минулої доби вогнеборці Чернігівщини ліквідували 5 пожеж 11:48

За минулу добу на території Чернігівської області виникло 5 пожеж, з яких 4 у приватному житловому секторі громадян та 1 на об'єкті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини