Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 квітня, 23:41:15

Володимир Івашко: "Органи виконавчої влади повинні працювати на повну потужність"

06.03.2014   16:44

На цьому голова обласної державної адміністрації наголосив під час наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів, керівниками правоохоронних органів та працівниками апарату облдержадміністрації.

Володимир Івашко

Володимир Івашко

Керівник області повідомив, що з понеділка приступив до виконання обов’язків голови облдержадміністрації та озвучив ряд завдань, спрямованих на забезпечення стабільності соціально-економічної ситуації в регіоні.

За його словами, для цього треба переформатувати роботу відповідних обласних структур та райдержадміністрацій, чесно та професійно виконувати свої посадові обов’язки кожному на своєму місці.

Що стосується кадрових питань, які за дорученням Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка повинні бути завершені протягом найближчого часу, очільник області зазначив, вертикаль виконавчої влади області складатиметься з професіоналів, які якісно виконують свою роботу та мають повагу серед людей.

- Органи виконавчої влади повинні працювати на повну потужність. Люди мають бачити, що влада, яка перезавантажується, яку вони фінансують своїми податками, працює не для себе, а для людей, - відзначив Володимир Івашко.

Голова облдержадміністрації також зауважив, що візьме під особистий контроль питання по боротьбі з корупцією та хабарництвом в регіоні, а також ефективну роботу правоохоронних органів. Він підкреслив, що влада негайно буде реагувати на кожен факт порушення законодавства, зловживання владою та посадами.

Володимир Івашко наголосив на необхідності покращення роботи у напрямку доступності і відкритості влади, оскільки на часі – якісні зміни у відносинах між владою та громадою, аби не давати підстав для критики нової влади. Він закликав керівників підрозділів бути ближчими до громади, до проблем та потреб людей, вчасно реагуючи на їх звернення.

- Часу на роздуми у нас немає, ми повинні починати працювати вже сьогодні. Головне завдання – наповнити конкретним змістом сподівання людей, які чекають реальних змін на краще, - зазначив Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості

До уваги платників податків, що звертаються за отриманням Довідки про відсутність заборгованості 16:25

Головне управління ДПС у Чернігівській області у зв’язку із наявністю значної кількості типових помилок при оформленні платниками Заяв про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, повідомляє таке.

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині

За матеріалами СБУ винесено вирок бойовику «днр», який воював проти Сил оборони України на Донеччині 16:23

За матеріалами СБУ до 15 років позбавлення волі засуджено бойовика «днр», який брав активну участь у бойових діях проти Сил оборони України на боці російських найманців.

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems

Чернігівців запрошують на безоплатний курс із кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems 16:11

В Україні відкрили набір на безоплатний онлайн-курс з основ кібербезпеки від міжнародної компанії Cisco Systems, лідера в галузі мережевих технологій. Курс запускають у партнерстві з освітньо-культурною мережею Гончаренко центр, а навчання стартує 15 квітня.

Співпраця з містами-побратимами та візит до американського Вайт-Плейнс 16:04

Зміцнення та розвиток партнерських зв'язків. Депутатка Чернігівської міської ради Юлія Лобачова під час поїздки до Сполучених Штатів Америки відвідала Вайт-Плейнс – місто-побратим Чернігова.

Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила 37 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 11:21

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини