Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:29:23

Володимир Івашко: "Органи виконавчої влади повинні працювати на повну потужність"

06.03.2014   16:44

На цьому голова обласної державної адміністрації наголосив під час наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів, керівниками правоохоронних органів та працівниками апарату облдержадміністрації.

Володимир Івашко

Володимир Івашко

Керівник області повідомив, що з понеділка приступив до виконання обов’язків голови облдержадміністрації та озвучив ряд завдань, спрямованих на забезпечення стабільності соціально-економічної ситуації в регіоні.

За його словами, для цього треба переформатувати роботу відповідних обласних структур та райдержадміністрацій, чесно та професійно виконувати свої посадові обов’язки кожному на своєму місці.

Що стосується кадрових питань, які за дорученням Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка повинні бути завершені протягом найближчого часу, очільник області зазначив, вертикаль виконавчої влади області складатиметься з професіоналів, які якісно виконують свою роботу та мають повагу серед людей.

- Органи виконавчої влади повинні працювати на повну потужність. Люди мають бачити, що влада, яка перезавантажується, яку вони фінансують своїми податками, працює не для себе, а для людей, - відзначив Володимир Івашко.

Голова облдержадміністрації також зауважив, що візьме під особистий контроль питання по боротьбі з корупцією та хабарництвом в регіоні, а також ефективну роботу правоохоронних органів. Він підкреслив, що влада негайно буде реагувати на кожен факт порушення законодавства, зловживання владою та посадами.

Володимир Івашко наголосив на необхідності покращення роботи у напрямку доступності і відкритості влади, оскільки на часі – якісні зміни у відносинах між владою та громадою, аби не давати підстав для критики нової влади. Він закликав керівників підрозділів бути ближчими до громади, до проблем та потреб людей, вчасно реагуючи на їх звернення.

- Часу на роздуми у нас немає, ми повинні починати працювати вже сьогодні. Головне завдання – наповнити конкретним змістом сподівання людей, які чекають реальних змін на краще, - зазначив Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).