Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 19:48:54

Володимир Івашко: "Органи виконавчої влади повинні працювати на повну потужність"

06.03.2014   16:44

На цьому голова обласної державної адміністрації наголосив під час наради з керівниками структурних та територіальних підрозділів, керівниками правоохоронних органів та працівниками апарату облдержадміністрації.

Володимир Івашко

Володимир Івашко

Керівник області повідомив, що з понеділка приступив до виконання обов’язків голови облдержадміністрації та озвучив ряд завдань, спрямованих на забезпечення стабільності соціально-економічної ситуації в регіоні.

За його словами, для цього треба переформатувати роботу відповідних обласних структур та райдержадміністрацій, чесно та професійно виконувати свої посадові обов’язки кожному на своєму місці.

Що стосується кадрових питань, які за дорученням Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка повинні бути завершені протягом найближчого часу, очільник області зазначив, вертикаль виконавчої влади області складатиметься з професіоналів, які якісно виконують свою роботу та мають повагу серед людей.

- Органи виконавчої влади повинні працювати на повну потужність. Люди мають бачити, що влада, яка перезавантажується, яку вони фінансують своїми податками, працює не для себе, а для людей, - відзначив Володимир Івашко.

Голова облдержадміністрації також зауважив, що візьме під особистий контроль питання по боротьбі з корупцією та хабарництвом в регіоні, а також ефективну роботу правоохоронних органів. Він підкреслив, що влада негайно буде реагувати на кожен факт порушення законодавства, зловживання владою та посадами.

Володимир Івашко наголосив на необхідності покращення роботи у напрямку доступності і відкритості влади, оскільки на часі – якісні зміни у відносинах між владою та громадою, аби не давати підстав для критики нової влади. Він закликав керівників підрозділів бути ближчими до громади, до проблем та потреб людей, вчасно реагуючи на їх звернення.

- Часу на роздуми у нас немає, ми повинні починати працювати вже сьогодні. Головне завдання – наповнити конкретним змістом сподівання людей, які чекають реальних змін на краще, - зазначив Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.