Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 23:54:48

Відбулося третє засідання вісімнадцятої (позачергової) сесії обласної ради шостого скликання

05.03.2014   09:36

На початку роботи пленарного засідання голова облради Микола Звєрєв привітав голову обласної державної адміністрації Володимира Івашка з призначенням на посаду.

Перш ніж розпочати обговорення порядку денного сесії, про ситуацію в Україні і в області, зокрема, присутніх поінформували: начальник Чернігівського прикордонного загону Олександр Птиця, начальник Управління Служби безпеки України в області Олександр Довженко та обласний військовий комісар обласного військового комісаріату Костянтин Нікулін.

Наступними депутати розглянули та прийняли два рішення: “Про порушення клопотання про присвоєння звання “Герой України” Мовчану Андрію Сергійовичу, посмертно” та “Про порушення клопотання про присвоєння звання “Герой України” Прохорському Василю Петровичу, посмертно”.

Підтримуючи ці рішення голова обласної ради, зазначив, що це молоді хлопці, які віддали своє життя за демократичний і європейський вибір нашої держави. Вони заслуговують на всенародну вдячність і вшанування. Світлу пам’ять загиблих земляків-майданівців присутні вшанувати хвилиною мовчання.

Далі депутати приступили до процедури обрання першого заступника голови обласної ради. У результаті таємного голосування, ним став керівник фракції політичної партії Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” в обласній раді Олександр Кодола.

Далі депутати прийняли низку рішень. Серед них:
– “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 листопада 2010 року “Про обрання постійної комісії з питань зв’язку, транспорту та енергетики”.
– “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 листопада 2010 року “Про обрання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності”
– “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 листопада 2010 року “Про обрання постійної комісії з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС”.
– “Про внесення змін до рішення обласної ради від 24 листопада 2010 року “Про обрання постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів”.
– “Про передачу повноважень щодо управління комунальним підприємством “Готельно-туристичний комплекс “Придеснянський” Чернігівської обласної ради” та інші.


Довідково
Кодола Олександр Михайлович
Дата народження: 17.02.1982р.
Освіта: вища.
Місце роботи, посада (професія, заняття): м. Чернігів, Чернігівська обласна партійна організація ВО “Батьківщина”.
Обраний депутатом за виборчим списком Чернігівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.
Партійність: член Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина”.
Депутатська фракція: ВО “Батьківщина”.
До обрання 4 березня 2014 року на посаду першого заступника голови Чернігівської обласної ради – працював в постійній комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та інформаційної сфери.

 

Останні новини Чернігівщини

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу

За останні два місяці виявили 353 випадків крадіжок газу 15:24

За вказані порушення фізичним особам-порушникам донараховано більше ніж 310 000 грн.

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина

В рамках святкування Дня студента відзначили кращих студентів Ніжина 15:13

18 листопада, зі святом ніжинських студентів привітав міський голова Анатолій Лінник.

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб

Під час пожежі в Чернігівській обласній дитячій лікарні евакуйовано 56 осіб 11:44

18 листопада о 19:55 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу в палаті № 13 інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства "Чернігівська обласна дитяча лікарня" Чернігівської обласної ради, що в обласному центрі.

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг

Від початку року землевпорядники надали населенню 838 тис. адміністративних послуг 11:28

Від початку 2019 року землевпорядники Чернігівської області надали населенню 838 тис. адміністративних послуг. З цієї кількості 796,3 тис. послуг надано на безоплатній основі.

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік

Представлено проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік 11:09

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада підтримав проект Програми соціально-економічного розвитку міста Чернігова на 2020 рік.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини