Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 квітня, 20:06:03

Заява лідерів Великої сімки щодо вторгнення російських військ в Україну. ДОКУМЕНТ

03.03.2014   18:32Агенцiя

Білий дім оприлюднив спільну заяву лідерів Великої сімки, що стосується вторгнення російських військ в Україну

«Ми, лідери Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії, США та президент Європейської Ради і президент Європейської комісії разом сьогодні осуджуємо явне порушення Російською Федерацією суверенітету та територіальної цілісності України, всупереч зобов’язанню Росії, що виникає зі Статуту ООН та її угоди з 1997 року про базування військ в Україні. Ми закликаємо Росію до вирішення будь-яких поточних проблем щодо безпеки або прав людини, які вона має з Україною, шляхом прямих переговорів, і / або за допомогою міжнародного спостереження, або посередництва під егідою ООН або Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Ми готові надати допомогу цим зусиллям.

Ми також закликаємо всі зацікавлені сторони вести себе з найбільшою мірою стриманості та відповідальності і до зменшення напруження.

Відзначимо, що дії Росії в Україні також порушують принципи і цінності, на яких працюють Велика сімка і Велика вісімка. Тому ми вирішили призупинити нашу участь у діяльності, пов’язаній з підготовкою запланованого саміту Великої вісімки в Сочі в червні, доки обставини не повернеться до стану, який уможливив би Великій вісімці мати змістовну дискусію.

Ми об’єднані в підтримці суверенітету України та її територіальної цілісності і щодо її права обирати своє майбутнє. Ми зобов’язуємося підтримувати Україну в її зусиллях з відновлення єдності, стабільності та політичного й економічного здоров’я країні. З цією метою ми будемо підтримувати співпрацю України з Міжнародним валютним фондом, щоб досягти угоду про нову програму і реалізувати необхідні реформи. Підтримка МВФ матиме вирішальне значення в розкритті додаткової допомоги від Світового банку, інших міжнародних фінансових інститутів, ЄС і двосторонніх джерел».


http://ukrainian.voanews.com/content/g-7-on-ru-ua/1862951.html

Останні новини Чернігівщини

Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04

У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.

Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07

У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.

14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00

День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини