В Чернігові відбулося народне Віче. ФОТО
В ньому прийняло участь декілька тисяч чоловік.
Мітингуючі виступили проти введення військ Росії в Україну на центральної – Красної площі в Чернігові.
Виступив голова облради Микола Звєрєв. Він повідомив, що в Чернігові створено Координаційний штаб, який координуватиме дії чернігівської влади в умовах, коли Росія фактично проголосила війну Україні.
На сходах біля театру виступили представники духівництва, які призивають всі політичні чинності об'єднатися для дозволу конфлікту з Росією мирним шляхом.
Звєрєв запевнив жителів, що на даний момент ситуація в Чернігівській області знаходиться під контролем.
Останні новини Чернігівщини
ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55
Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.
До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.
На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47
Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.
Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45
У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.
5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36
День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression