Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 вересня, 21:05:37

Голова РДА пішов, голова райради – залишився

01.03.2014   11:41Агенцiя

Позачергова двадцята сесія Менської районної ради була досить гарячою: депутати визначалися з довірою до керівництва Менщини, ставили питання прокурору району та начальнику податкової інспекції.

Доходило навіть до взаємних звинувачень.

На засіданні сесії цього разу було дуже багато людей без депутатських мандатів: активісти, представники громади і політичних організацій також виявили бажання взяти у ній участь.

Було оголошено про саморозпуск районної організації Партії регіонів.

Голова районної ради Володимир Невжинський розповів, що йому в досить ультимативній формі представники створеної на віче Народної ради пропонували написати заяву про дострокове складання повноважень. Він пояснив, що не тримається за посаду, але хоче почути рішення усіх депутатів.

Народні обранці Менщини вирішили не міняти очільника райради. За включення до порядку денного сесії питання про недовіру голові районної ради проголосували 16 депутатів, проти – 25, троє – утрималися.

Немало звинувачень почув на свою адресу і голова районної державної адміністрації Анатолій Соломко. Він заявив про те, що вже навіть здав ключі від свого кабінету, і до закінчення сесії написав заяву про звільнення із займаної посади.

Частина присутніх сумнівались у повноваженнях представників Народної ради та правильності їх обрання.

Начальник податкової інспекції повідомив, що йому погрожували та пропонували піти з посади за власним бажанням, а потім відповідав з трибуни на закиди деяких депутатів про незаконні дії.

Як завжди при революційних подіях, не обійшлося без великої кількості гасел та закликів.


http://nslovo.com/blog/holova-rda-pishov-holova-rajrady-zalyshyvsya
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 83 нові випадки COVID-19

Виявлено 83 нові випадки COVID-19 18:00

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 18 вересня в області зафіксовано 83 нові випадки COVID-19.

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону

Чернігівщина на 9 місці за рейтингом Мінрегіону 17:43

Про це повідомляє сайт Чернігівської ОДА з посиланням на щоквартальний моніторинг соціально-економічного розвитку регіонів України.

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді?

Ахметов через Ляшка хоче посилити вплив у Верховній Раді? 17:20

Олег Ляшко – один із найвідданіших представників інтересів олігарха Ріната Ахметова, якого той хоче повернути до Верховної Ради.

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів

Прилучани відзначають 77-у річницю визволення рідного міста від нацистських окупантів 12:54

18 вересня - День звільнення нашого рідного міста від нацистських окупантів. Щороку в цей визначний день прилучани йдуть до меморіалу-скверу Вічної Слави, щоб схилити голову та вшанувати пам'ять воїнів, які віддали своє життя заради миру.

Як повернути не якісні ліки в аптеку?

Як повернути не якісні ліки в аптеку? 12:03

Під час придбання будь-яких лікарських препаратів в аптеці покупець фактично укладає договір роздрібної купівлі-продажу, а отже, в такому випадку виникають права та обов’язки, що передбачені нормами цивільного законодавства України.