Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 17:46:54

Микола Звєрєв про політичне рабство та політизацію

27.02.2014   15:36

Під час наради з керівниками області не залишилося без уваги питання примусового звільнення працівників державних установ через політичні вподобання.

Першим на нараді його підняв голова обласного пенсійного фонду, його підтримали керівники обласної фінінспекції та управління освіти. Вони розповідали, що на їх підлеглих тиснуть з вимогою писати заяви про звільнення, бо вони були членами провладної партії. Крім того, зарплата державного службовця в цих структурах на рівні 1200-1500 гривень, і де шукати фахівців не відомо.

- Практично завжди існувала практика, що наші фахівці вступали до тієї партії в залежності від того, який Президент, голова ВРУ або Прем’єр-міністр були при владі. І я прошу припинити вимагати звільнення від моїх спеціалістів, бо вони працюють фахово і сумлінно, - сказав голова обласного пенсійного фонду.

Микола Звєрєв запевнив, що розбереться з цим питанням. І наголосив на тому, що політизація зараз має припинитися і найголовніша партія для нього особисто то є народ Чернігівщини:

- Коли мене обрали я прийняв для себе рішення: політизація для мене закінчена. Чернігівщина – це моя партія. Ми вже дополітизувалися із владою. І дожилися: то одні заганяють в партію, потім інші. Це треба закінчувати.

На його думку ніхто не має права звільняти чи приймати на роботу через партійну приналежність. І пообіцяв, що буде боротися із примусовим вступом до лав будь-якої партії.

- Я легітимно обраний голова. Так, я член партії «Батьківщина», але політизувати, заставляти вступати когось у «Батьківщину» чи іншу провладну партію не буду. Вважаю, що ми люди вільні, люди європейські. Я хочу, щоб люди жили по-європейські і ніхто нікого не заставляв. Цю думку я озвучу і опозиції, і тим, хто це намагається зробити. Перестаньте чіплятися до людей із якихось політичних міркувань. Це злочин, - сказав Микола Звєрєв.

Голова обласної ради пояснив, як має відбуватися вступ до політичної партії:

- Людина повинна сама повірити в партію, ознайомитися з її програмою, написати заяву і тоді вступати.

Також він додав, що буде всюди озвучувати свою позицію з цього питання і не допустить втручання політики у свою роботу.

А щодо звільнень з роботи, то тільки обласна фінінспекція сьогодні має більше 30 вакансій у районах. В інших державних установах кількість вакансій теж зростає з кожним днем.

Останні новини Чернігівщини

Прес-брифінг "Діалог для трансформації конфліктів в громадах". ВІДЕО 17:03

Представники Чернігівського Ресурсного центру з розвитку місцевої демократії та керівництво Новобілоуської ОТГ розкажуть про перебіг, досягнення та виклики під час реалізації реформи місцевого самоврядування та освітньої реформи в громаді.

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині

Поліція забезпечує контроль за дотриманням карантинних заходів в Комарівці на Борзнянщині 16:58

Поліція Чернігівської області разом з рятувальниками, медиками та органами місцевого самоврядування забезпечуватиме режим карантину в селі Комарівка Борзнянського району.

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС

В ОДА провели позачергове засідання Комісїї ТЕБ та НС 12:30

Ухвалили низку важливих рішень, зокрема:

29 березня Україна перейде на літній час

29 березня Україна перейде на літній час 10:32

У ніч з 28 на 29 березня в Україні відбудеться перехід на літній час. Перевести стрілки годинника на годину вперед необхідно о 3-ій годині ранку за київським часом.

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері

Хресний хід навколо Чернігова з іконою Божої Матері "Іллінська-Чернігівська" 10:25

26 березня Хресний хід навколо Чернігова був здійснений з іконою Божої Матері «Іллінська-Чернігівська».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини