Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 червня, 01:04:03

Роботодавці готові підставити своє плече реформаторським устремлінням влади

26.02.2014   10:41Агенцiя

У вівторок, 25 лютого, відбулася зустріч голови обласної ради Миколи Звєрєва з представниками чернігівських роботодавців.

Сторони обговорили останні події в Україні та регіоні, а також шляхи взаємодії представницької влади і бізнесу в питаннях розв’язання економічної кризи.

За словами Миколи Звєрєва, економіка області переживає нелегкі часи. Скарбниця порожня, кошти до бюджету практично не надходять, місцевий бізнес з недовірою ставиться до ініціатив нової влади, побоюючись, що вона, у своєму ставленні до підприємництва, мало чим буде відрізнятися від своїх попередників. - Настав час глибоких перетворень, інших варіантів подолання кризи я просто не бачу, - резюмував керівник.

У свою чергу, як наголосив один із учасників зустрічі підприємець Сергій Берестовий, роботодавці готові підставити своє плече реформаторським устремлінням влади: «Але якщо ця влада тільки спробує звернути з цього, обраного Майданом шляху, то пробачення їй від людей вже ніколи не буде». За словами бізнесмена, корупція охопила всю вертикаль державної влади. Тому без радикальних і невідкладних дій по демонтажу всієї системи хабарництва і поборів, навести порядок в економіці буде просто-таки неможливо. Роботодавці всерйоз побоюються, що очікувані зміни ризикують не настати, бо «на зміну старим негідникам, до влади можуть прийти нові».

Одним із дієвих інструментів боротьби з корупцією, який вже зараз готові запропонувати чернігівські роботодавці, повинна стати люстрація у фіскальних, контролюючих та правоохоронних органах. Також при призначенні на керівні посади в органи влади має враховуватися думка членів громади.

Користуючись нагодою, учасники зустрічі поінформували голову обласної ради, що найближчим часом у Чернігові відбудеться обласний з’їзд роботодавців, який прийме низку важливих пропозицій щодо поліпшення економічного середовища в регіоні.

Голова обласної ради підтримав підприємців в їх устремлінні активно долучитися до процесу реформ. Він також запевнив, що готовий до конструктивного діалогу і пропозицій від усіх сторін, зацікавлених у пошуку виходу з кризи. Вирішено зустрічі, подібні до сьогоднішньої, проводити регулярно.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині майже 267 тис. пацієнтів отримали ліки проти серцево-судинних захворювань за програмою “Доступні ліки” 15:25

“Доступні ліки” – це програма, за якою українці з хронічними захворюваннями можуть отримувати необхідні ліки та медичні вироби безоплатно або з частковою доплатою. Їх вартість напряму аптеці відшкодовує Національна служба здоров’я України. Програма дозволяє зменшити фінансове навантаження на пацієнтів та збільшити доступність ліків.

Конфлікт “двовладдя” в Чернігові: яку участь в цьому приймають локальні медіа 15:18

Низка чернігівських медіа та пабліків в соціальних мережах вже понад півтора роки втягнута у протистояння між Чернігівськими міською радою та міською військовою адміністрацією. Це відображається на матеріалах видань, які присвячені висвітленню позицій сторін. Хто на чиєму боці, - розбираємося у цьому блозі.

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне”

Директорка центру реабілітації ветеранів Ксенія Возніцина: “Невидиме поранення потребує лікування так само, як і фізичне” 15:11

Психічні травми у військових та цивільних, постраждалих від війни, — проблема масштабна, яка не зникне після завершення бойових дій. Радше варто очікувати, що насліки невидимих поранень тільки посилюватимуться та набуватимуть інших проявів. На цьому наголошує директорка Центру психічного здоровʼя та реабілітації ветеранів “Лісова поляна” Ксенія Возніцина.

Від фізичної до продовольчої безпеки: начальник ОВА відвідав Бахмацьку громаду 15:05

Свій робочий візит до Бахмацької ТГ начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус у супроводі начальника Ніжинської РВА Григорія Ковтуна та голови громади Павла Шимка розпочав із одного з навчальний закладів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини