Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 10:52:55

Роботодавці готові підставити своє плече реформаторським устремлінням влади

26.02.2014   10:41Агенцiя

У вівторок, 25 лютого, відбулася зустріч голови обласної ради Миколи Звєрєва з представниками чернігівських роботодавців.

Сторони обговорили останні події в Україні та регіоні, а також шляхи взаємодії представницької влади і бізнесу в питаннях розв’язання економічної кризи.

За словами Миколи Звєрєва, економіка області переживає нелегкі часи. Скарбниця порожня, кошти до бюджету практично не надходять, місцевий бізнес з недовірою ставиться до ініціатив нової влади, побоюючись, що вона, у своєму ставленні до підприємництва, мало чим буде відрізнятися від своїх попередників. - Настав час глибоких перетворень, інших варіантів подолання кризи я просто не бачу, - резюмував керівник.

У свою чергу, як наголосив один із учасників зустрічі підприємець Сергій Берестовий, роботодавці готові підставити своє плече реформаторським устремлінням влади: «Але якщо ця влада тільки спробує звернути з цього, обраного Майданом шляху, то пробачення їй від людей вже ніколи не буде». За словами бізнесмена, корупція охопила всю вертикаль державної влади. Тому без радикальних і невідкладних дій по демонтажу всієї системи хабарництва і поборів, навести порядок в економіці буде просто-таки неможливо. Роботодавці всерйоз побоюються, що очікувані зміни ризикують не настати, бо «на зміну старим негідникам, до влади можуть прийти нові».

Одним із дієвих інструментів боротьби з корупцією, який вже зараз готові запропонувати чернігівські роботодавці, повинна стати люстрація у фіскальних, контролюючих та правоохоронних органах. Також при призначенні на керівні посади в органи влади має враховуватися думка членів громади.

Користуючись нагодою, учасники зустрічі поінформували голову обласної ради, що найближчим часом у Чернігові відбудеться обласний з’їзд роботодавців, який прийме низку важливих пропозицій щодо поліпшення економічного середовища в регіоні.

Голова обласної ради підтримав підприємців в їх устремлінні активно долучитися до процесу реформ. Він також запевнив, що готовий до конструктивного діалогу і пропозицій від усіх сторін, зацікавлених у пошуку виходу з кризи. Вирішено зустрічі, подібні до сьогоднішньої, проводити регулярно.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини