Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 липня, 16:20:24

Вибори 2014 : Штаб Майдану хоче нових виборів

25.02.2014   19:37Агенцiя

Звернутися до керівництва Верховної Ради з вимогою проведення позачрегових парламентських та місцевих виборів вирішив обласний штаб національного спротиву.

Обговорено інформацію про контроль за діяльністю податкової та прокуратури, оскільки надходять сигнали про вивезення якихось документів. Члени штабу переконані: якщо відшкодування ПДВ здійснюється за день-два, то це є відмиванням коштів, виведенням їх з України. Штаб вважає необхідним створити систему контролю за роботою органів влади.

В тому числі вивчається питання про створення люстраційних комітетів, які мають перевірити всіх державних службовців, що мають чи мали право підпису на фінансових документах на предмет їх причетності до корупції

Обговоривши питання про обрання та призначення кандидатур на різні посади в органах влади від імені Майдану без узгодження з Майданом, штаб ухвалив попередити всіх учасників кадрових призначень: метою Майдану є перезавантаження системи влади, а не заміна одних осіб на інших, хоч би вони й були з опозиційних партій. Тому будь- яке призначення без погодження з Майданом, але від імені Майдану розглядатиметься штабом національного спротиву як підкилимні ігри, як паразитування на ідеї Майдану.

Василь Чепурний

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді

На Чернігівщині поліцейські виявили схрон зброї та боєприпасів у прикордонній громаді 18:09

Поліцейські оперативники спільно з представниками військової контррозвідки із залученням кінологічної служби та вибухотехніків виявили у лісі схрон зброї, облаштований окупаційними військами рф.

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців

В Прилуках офіційно зареєструвалися 2 тисячі 278 переселенців 18:05

На сьогодні в Прилуках офіційно зареєстровано 2 тисячі 278 внутрішньо переміщених осіб. В основному це жінки та діти, але є й невелика кількість чоловіків.

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня

Графік перевірки будинкових тепломереж у Чернігові з 18 по 22 липня 17:23

У Чернігові триває перевірка внутрішньобудинкових тепломереж. Чернігівська міська рада щотижня публікує відповідні графіки, аби містяни могли завчасно спланувати свої справи і у визначену дату бути вдома та спостерігати чи немає протікань.

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни

На Чернігівщині вже відновили більшість мостів, зруйнованих під час війни 17:16

У Чернігівській області вже відновили 19 із понад 25 зруйнованих під час війни мостів.

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину

Апеляційний суд підтвердив незаконність дій дослідної установи та приватного товариства щодо укладення удаваного правочину 17:13

Північним апеляційним господарським судом 29.06.2022 відхилено апеляційну скаргу сільськогосподарського товариства та залишено без змін рішення Господарського суду Чернігівської області від 14.04.2021, яким задоволено позовні вимоги прокурора щодо визнання недійсними договорів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини