Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:34:26

Начальник УМВС Чернігівщини закликає населення не переслідувати беркутівців і міліціонерів

25.02.2014   16:23

Начальник Управління МВС України в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик закликав громадян не переслідувати міліціонерів, зокрема і бійців "Беркуту".

Він пояснив, що зібрав прес-конференцію, щоб просити ЗМІ поширити це звернення, передає кореспондент Укрінформу.

"Вони не винні в тому, що їх відправили на Київ. Їх посилали не на війну, а, як було зазначено в наказі УМВС, на охорону громадського порядку. І я прошу пояснити населенню, що ці хлопці - такі самі люди, як і всі, і в них такі самі сім'ї", - наголосив Михайлик.

За його словами, нині бійцям "Беркуту" і членам їх сімей, а також іншим співробітникам міліції погрожують, хоча одного з чернігівчан - бійців спецпідрозділу застрелив снайпер, коли беркутівці просто сиділи під стіною.

Михайлик повідомив, що в даній напруженій ситуації деякі міліціонери відмовляються від служби і пишуть рапорти на звільнення. При цьому він наголосив: якщо це набуде масового характеру, загони самооборони самі не впораються з патрулюванням вулиць і криміногенна ситуація в регіоні погіршиться.


http://www.ukrinform.ua/ukr/news/nachalnik_umvs_chernigivshchini_zaklikae__naselennya_ne_peresliduvati_berkutivtsiv_i_militsioneriv_1911708

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).