Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 серпня, 00:02:02

Сумлінна сплата податків – це справжня соціальна відповідальність

24.02.2014   14:52

Головне управління Міндоходів у Чернігівській області працює у штатному режимі. Органи доходів і зборів докладають зусиль для стабільного наповнення бюджетів усіх рівнів.

Ми вдячні громадянам і представникам бізнесу, які сумлінно сплачують податки і збори, - зазначив начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов. - Адже це принципово важливо для забезпечення стабільного фінансування місцевих громад, соціальних інститутів, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства тощо.

Ми не маємо права допустити, щоб політична криза спровокувала поглиблення негативних для економіки процесів. Сумлінна сплата податків – це і є справжня соціальна відповідальність. Важливо, що бізнес це розуміє.

На Чернігівщині витримана стабільна динаміка платежів. Надходження до державного бюджету у січні адекватні показникам минулого року – надійшло більше 130 млн.грн., що на 56,5 млн.грн., або в 1,8 рази більше, ніж у січні 2013 року.

Андрій Лаврешов висловив подяки громадянам і роботодавцям, які сумлінно перераховують платежі до місцевих бюджетів, зокрема податок на доходи фізичних осіб, який є бюджетоформуючим для місцевих бюджетів. У січні надходження до місцевих бюджетів склали 124 млн.грн. (104,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року).
На особливому контролі - надходження єдиного соціального внеску.

Адже усі пенсіонери області мають вчасно отримати належні їм пенсії.
Головне управління Міндоходів у Чернігівській області розраховує й на подальше розуміння громадянами того, наскільки важливим є збереження стабільного забезпечення фінансування життєдіяльності місцевих громад, регіону і держави, - наголосив Андрій Лаврешов. – Ми робимо все від нас залежне, щоб і у лютому всі податки та збори своєчасно надійшли до бюджетів.
 

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Міфологічні мотиви та образи в українському мистецтві" 15:37

23 серпня у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана з нагоди Дня незалежності України відбулось відкриття виставки «Міфологічні мотиви та образи в українському мистецтві».

У Чернігові відзначили День Державного Прапора

У Чернігові відзначили День Державного Прапора 15:06

П’ятнадцять років тому на знак глибокої поваги українців до одного з основних символів держави був підписаний Указ Президента про встановлення Дня Державного Прапора України.

Призначено керівника комунального закладу РЛП

Призначено керівника комунального закладу РЛП "Міжрічинський" 13:29

Виконуючим обов’язки директора комунального закладу «Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський» Чернігівської обласної ради призначено Сергія Кошового.

У Чернігові борються з самовільним під'єднанням до комунальних мереж

У Чернігові борються з самовільним під'єднанням до комунальних мереж 13:16

Щоквартально інспектори КП «Чернігівводоканал» виявляють по декілька самовільних приєднань до мереж комунального водопостачання та водовідведення.

Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав автомобіль

Обласний центр екстреної медичної допомоги отримав автомобіль "швидкої" 12:59

Лікувально-профілактичний заклад «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради днями отримав новий сучасний автомобіль марки Peugeot.