Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 березня, 13:15:57

Сумлінна сплата податків – це справжня соціальна відповідальність

24.02.2014   14:52

Головне управління Міндоходів у Чернігівській області працює у штатному режимі. Органи доходів і зборів докладають зусиль для стабільного наповнення бюджетів усіх рівнів.

Ми вдячні громадянам і представникам бізнесу, які сумлінно сплачують податки і збори, - зазначив начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов. - Адже це принципово важливо для забезпечення стабільного фінансування місцевих громад, соціальних інститутів, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства тощо.

Ми не маємо права допустити, щоб політична криза спровокувала поглиблення негативних для економіки процесів. Сумлінна сплата податків – це і є справжня соціальна відповідальність. Важливо, що бізнес це розуміє.

На Чернігівщині витримана стабільна динаміка платежів. Надходження до державного бюджету у січні адекватні показникам минулого року – надійшло більше 130 млн.грн., що на 56,5 млн.грн., або в 1,8 рази більше, ніж у січні 2013 року.

Андрій Лаврешов висловив подяки громадянам і роботодавцям, які сумлінно перераховують платежі до місцевих бюджетів, зокрема податок на доходи фізичних осіб, який є бюджетоформуючим для місцевих бюджетів. У січні надходження до місцевих бюджетів склали 124 млн.грн. (104,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року).
На особливому контролі - надходження єдиного соціального внеску.

Адже усі пенсіонери області мають вчасно отримати належні їм пенсії.
Головне управління Міндоходів у Чернігівській області розраховує й на подальше розуміння громадянами того, наскільки важливим є збереження стабільного забезпечення фінансування життєдіяльності місцевих громад, регіону і держави, - наголосив Андрій Лаврешов. – Ми робимо все від нас залежне, щоб і у лютому всі податки та збори своєчасно надійшли до бюджетів.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події в області за минулу добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечна подія, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 19 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ Сергій Наєв вивчав ситуацію з цивільним захистом у прикордонні Чернігівщини 10:21

Прикордоння Чернігівщини постійно піддається обстрілам. Попри це, у населених пунктах, до яких долітає, продовжують жити люди.

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах

Упродовж минулої доби рятувальники Чернігівщини ліквідували 15 пожеж у природних екосистемах 10:10

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 15 загоряння у природних екологічних системах. Їх причинами послужило необережне поводження громадян із вогнем.

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові

384-й день народження Івана Мазепи відзначили у Чернігові 10:06

20 березня у Чернігові в умовах воєнного стану відзначили 384-й день народження видатного державно-політичного, військового та культурного діяча, мецената, гетьмана (1687—1709 рр.) Івана Мазепи.

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі

Від служби зайнятості за ваучерами навчаються кухарі 09:57

Вчитись не пізно і після 45 років, - стверджують у службі зайнятості і запевняють, що наразі для цього створені всі умови. Зокрема, громадянам цієї вікової категорії служба зайнятості пропонує отримати ваучер на навчання і здобути нову професію чи підвищити кваліфікацію за рахунок Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини