Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 17:31:40

Сумлінна сплата податків – це справжня соціальна відповідальність

24.02.2014   14:52

Головне управління Міндоходів у Чернігівській області працює у штатному режимі. Органи доходів і зборів докладають зусиль для стабільного наповнення бюджетів усіх рівнів.

Ми вдячні громадянам і представникам бізнесу, які сумлінно сплачують податки і збори, - зазначив начальник Головного управління Міндоходів у Чернігівській області Андрій Лаврешов. - Адже це принципово важливо для забезпечення стабільного фінансування місцевих громад, соціальних інститутів, закладів освіти, охорони здоров’я, житлово-комунального господарства тощо.

Ми не маємо права допустити, щоб політична криза спровокувала поглиблення негативних для економіки процесів. Сумлінна сплата податків – це і є справжня соціальна відповідальність. Важливо, що бізнес це розуміє.

На Чернігівщині витримана стабільна динаміка платежів. Надходження до державного бюджету у січні адекватні показникам минулого року – надійшло більше 130 млн.грн., що на 56,5 млн.грн., або в 1,8 рази більше, ніж у січні 2013 року.

Андрій Лаврешов висловив подяки громадянам і роботодавцям, які сумлінно перераховують платежі до місцевих бюджетів, зокрема податок на доходи фізичних осіб, який є бюджетоформуючим для місцевих бюджетів. У січні надходження до місцевих бюджетів склали 124 млн.грн. (104,1% порівняно з аналогічним періодом минулого року).
На особливому контролі - надходження єдиного соціального внеску.

Адже усі пенсіонери області мають вчасно отримати належні їм пенсії.
Головне управління Міндоходів у Чернігівській області розраховує й на подальше розуміння громадянами того, наскільки важливим є збереження стабільного забезпечення фінансування життєдіяльності місцевих громад, регіону і держави, - наголосив Андрій Лаврешов. – Ми робимо все від нас залежне, щоб і у лютому всі податки та збори своєчасно надійшли до бюджетів.
 

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть ексзаступника голови Чернігівської ОДА та його спільника

Судитимуть ексзаступника голови Чернігівської ОДА та його спільника 16:13

Судитимуть ексзаступника голови Чернігівської ОДА та його спільника, які за 160 тис. доларів США обіцяли підприємцю «перемогу» у тендері. ДБР завершило розслідування стосовно шахрайства колишнього заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації та його спільника. Обвинувальний акт направлено до суду.

На будівельний майданчик на вулиці Любецькій, 26 заїхала техніка компанії

На будівельний майданчик на вулиці Любецькій, 26 заїхала техніка компанії "УТБ-інжиніринг" 16:09

Нагадаємо, цю та решту багатоповерхівок починала будувати фірма "Укрсівербуд". Однак в жовтні на цьому та ще двох об'єктах компанії у Чернігові, а саме на вулиці Незалежності, 7-б та проспекті Перемоги, 64 – роботи припинилися.

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах

У Чернігові почала зменшуватися кількість пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах 15:58

У Чернігові в останній тиждень спостерігається зменшення зайнятості пацієнтами з діагнозом COVID-19 ліжко-місць у профільних відділеннях міських лікарень. Про це сьогодні, 30 листопада, повідомили на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді.

 У Сновській центральній лікарні з’явилося сучасне офтальмологічне обладнання

У Сновській центральній лікарні з’явилося сучасне офтальмологічне обладнання 15:44

Офтальмолог у Сновській центральній лікарні відтепер обстежує жителів громади за допомогою сучасного офтальмологічного обладнання. Така інформація з’явилася на сайті Сновської міської ради.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 685 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 685 осіб 15:36

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 30 листопада в області проти Covid проведено 655 315 щеплень першою та другою дозою.