"Обрання голови Чернігівської обласної ради відбулося в демократичний спосіб" - Валерій Дубіль
22 лютого у присутності чернігівської громади розпочала роботу 18-та (позачергова) сесія Чернігівської обласної ради, на якій депутати розглянули кілька вважливих для області питань, зокрема обрання нового голови Чернігівської обласної ради.
![](/uploads/4993-m.jpg)
Ним став член фракції ВО «Батьківщина», який майже два місяці був комендантом чернігівського намету на Майдані, 46-річний Микола Звєрєв. Таємним голосуванням його кандидатуру підтримали 51 депутат із 75-ти присутніх у сесійній залі.
Народний депутат України Валерій Дубіль, який прибув на пленарне засідання наголосив, що обрання голови обласної ради відбулося в демократичний спосіб і було погоджено з його колегою по опозиції Сергієм Аверченком.
- Щодо кандидатур на посаду голови обласної ради, спочатку розглядали голову фракції ВО «Батьківщина» Олександру Кодолу. Йшла мова і про Віктора Лазаря (партія УДАР) та Володимира Івашка (член фракції ВО «Батьківщина»). Натомість більшість вирішила віддати голос за іншого представника опозиції Миколу Звєрєва. Його обрання відбулося в доволі демократичний спосіб, кандидатуру ми погодили із Сергієм Аверченком. Бажаю, щоби новообраний голова дотримувався тієї присяги, яку проголосив на засіданні. Сподіваюся, що ця людина знайде підтримку серед жителів області, я у свою чергу усяко підтримуватиму його в подальшій роботі.
Довідка: Микола Звєрєв народився в Бахмацькому районі (селі Смолове), випускник історичного факультету Чернігівського педагогічного університету імені Т.Шевченка, підприємець. Працював у Міністерстві транспорту та зв'язку, був помічником-консультантом Бориса Шиянова. Голова чернігівського благодійного фонду сприяння дослідженням історичного середовища, член чернігівського товариства "Просвіта" імені Т. Г. Шевченка з початку 1990-х років.
Одружений, батько двох дітей. Проживає в місті Києві.
Прес-служба народного депутата України Валерія Дубіля
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.