Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 1 березня, 09:19:33

На засіданні координаційного комітету розглянуто проект порядку денного чергової сесії

20.02.2014   11:42

До проекту порядку денного 38-ї сесії Чернігівської міської ради включено 26 основних питань. Про це повідомив міський голова Олександр Соколов під час засідання координаційного комітету.

Є кілька питань організаційного характеру, зокрема, щодо Чернігівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, а також про утворення юридичного управління міської ради.

Важливим міський голова назвав проект Програми профілактики і лікування артеріальної гіпертензії, попередження смертності та інвалідності населення внаслідок серцево-судинних захворювань у м. Чернігові на період до 2016 року, розроблений управлінням охорони здоров'я міської ради. Також необхідно внести зміни до деяких цільових комунальних програм.

О. Соколов звернувся до депутатів ретельно опрацювати проекти рішень на засіданнях постійних комісій, що триватимуть протягом поточного та наступного тижня.

Пленарне засідання 38-ї сесії Чернігівської міської ради відбудеться 28 лютого 2014 року.

 

На розгляд сесії вносяться питання:

Останні новини Чернігівщини

Архієрейське богослужіння в Михайлівському храмі м. Бобровиця

Архієрейське богослужіння в Михайлівському храмі м. Бобровиця 08:34

28 лютого у Неділю про блудного сина, у храмі Архістратига Божого Михаїла м. Бобровиця було звершено Божественну літургію.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:26

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 28 лютого по 8:00 1 березня 2021 року.

Тарифи на комунальні послуги  з 1 березня

Тарифи на комунальні послуги з 1 березня 07:51

Ціна на електроенергію в березні буде такою ж, як у лютому. До кінця місяця для населення зафіксовано єдиний тариф 1,68 грн/кВт.