Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:25:53

Заява Партії регіонів

20.02.2014   11:03Агенцiя

Сьогодні, 20 лютого, колектив Центрального апарату Партії регіонів проводжає в останню путь свого колегу Володимира Костянтиновича Захарова, по-звірячому вбитого опозиційними бойовиками-покидьками. Із життя пішла доброї душі людина, чуйний колега, завжди готовий прийти на допомогу людям.

Того трагічного вівторка він опинився на передньому краю нашої штабної оборони, і в найбільш відповідальний момент вийшов до осатанілого натовпу з пропозицією забезпечити безперешкодний вихід для жінок-співробітниць партійного офісу. Володимир Костянтинович завжди вірив у людську доброту і розум, але в той день не врахував, що має справу не з людьми, а з покидьками. У відповідь на свої миротворчі заклики він отримав смертельний удар битою по голові.

Спочивай із миром, наш дорогий і всіма улюблений Володимир Костянтинович. Пам'ять про тебе назавжди збережеться в наших серцях. Сьогодні на наших партійних прапорах зав'язані жалобні стрічки, рівно о 13 годині, коли наш колега буде відданий землі, усі партійці вшанують світлу пам'ять про Володимира Костянтиновича хвилиною мовчання.

У цей скорботний для всіх нас день ми схильні відкинути дипломатичний етикет і звернутися до міжнародної громадськості, називаючи все своїми іменами.

Сумний досвід минулих трьох місяців дає нам усі підстави стверджувати: саме ви своєю позицією заохочуєте радикалів з битами і «коктейлями Молотова», саме з вашої мовчазної згоди, а часто і при вашій відвертій підтримці опозиційні бойовики влаштовують свій кривавий шабаш. Порушуючи загальноприйняті норми дипломатичного протоколу, ви відкрито підтримується одну зі сторін конфлікту, тим самим ще сильніше загострюючи і без того непросту ситуацію в Україні. Як тільки влада починає відновлювати правопорядок у країні, ви тут же стаєте на захист опозиційних свавільників. Скільки ще має бути жертв, скільки ще має бути вбито і поранено співробітників правоохоронних органів, щоб ви перестали, нарешті, називати протести мирними? Скільки ще має бути захоплено і розгромлено адміністративних будівель, територіальних управлінь міліції, спалено машин, щоб ви, нарешті, перестали називати вуличних бойовиків «захисниками демократії»? Хіба ви не знаєте, що відбувається із вуличним хуліганом у США чи в Європі, якщо він зазіхнув на життя поліцейського? Там ніхто і ніколи не назве вуличного злочинця «героєм нації». Там ніхто і ніколи не буде безапеляційно вимагати від влади йти на поступки розгнузданому натовпу погромників, праворадикальним неонацистським угрупованням, які порушують Закон.

У цьому зв'язку хотілося б уточнити справжні цілі міжнародних інститутів у розгорнулася геополітичної війни за Україну. Чи бачать США і Європа в майбутньому Україну суверенною незалежною державою, повноправним міжнародним партнером, або ж, підтримуючи виключно одну зі сторін і всіляко дискредитуючи іншу, свідомо ведуть країну до розколу?

А тепер звертаємося до тих, хто несе пряму відповідальність за смерть нашого колеги. За підтвердженою інформацією, безпосереднім свідком, співучасником і натхненником силового штурму офісу Партії регіонів був один із лідерів майдану – Юрій Луценко. Як розповідають очевидці, він із неприхованим задоволенням спостерігав, як знавіснілий натовп, скандуючи націоналістичні гасла, розправляється зі співробітниками партійного офісу – принижує й ображає жінок, завдає удари битами беззбройним людям, а потім тягне їх на майдан для продовження знущань. Схвалюючи і всіляко заохочуючи безчинства оскаженілого натовпу, ЛУЦЕНКО, таким чином, СТАЄ ВАТАЖКОМ ШАКАЛЯЧОЇ ЗГРАЇ. Ватажком зграї боягузливих шакалів, які просто звіріють, коли знаходяться у переважній більшості, і, прикрившись масками, відчувають свою безкарність. Хотіли б офіційно попередити Луценка та його майданних побратимів Кличка, Яценюка, Тягнибока – розсудливі люди ніколи не назвуть майданних бойовиків «захисниками демократії».

У країні є сили, які не бажають більше терпіти опозиційне свавілля, і все частіше й частіше починають ставити цілком природне питання: а чи не варто і їм, нарешті, реалізувати своє конституційне право на «мирну відповідь»?! І законними засобами та методами поставити на місце знахабнілих політиканів та їх радикальних прихильників-покидьків.

Пани Кличко, Яценюк, Тягнибок! Ви залили свою дорогу до влади людською кров'ю. Дивіться, не посковзніться...


http://partyofregions.ua/ua/news/5305a8e7f620d2f70b00001a#sthash.rCNJTfXE.dpuf

 

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).