Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 24 лютого, 08:49:27

Чернігівців закликали їхати на допомогу київському майдану. ФОТОрепортаж

19.02.2014   11:34

З 10 години на Чернігівському майдані зібралися небайдужі.

Зустріч розпочалася з молебну за загиблими у сутичках в Києві 18 лютого.

Далі активісти Чернігівського євромайдану розповіли присутнім про потреби сьогоднішнього майдану: допомога чернігівським активістам, які постраждали у столиці. "В першу чергу потрібно їх вивезти з Київа", - наголошували. Також потрібні медикаменти, медична допомога від лікарів та волонтери, які можуть замінити тих, хто зараз на київському майдані.

Жінка, яка вчора була в епіцентрі подій та повернулася з Київа розповіла про те, що з Чернігова дуже важко дістатися столиці. Але за її словами не перевіряють машини з російськими номерами, а також білоруські автобуси. Також не випускають людей у камуфляжі, додала вона.

Представники штабу національного спротиву закликали міліцію перестати вбивати, а переходити на сторону мітингуючих і захищати їх. Також Олександр Бондарєв заявив про прийняття резолюції з цього приводу.

Далі мітингуючі пішли до обласного управління УМВС.

 

 

 

Останні новини Чернігівщини

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики

На Ніжинщині поліцейські вилучили у місцевого мешканця вибухівку та наркотики 16:18

Співробітники сектору кримінальної поліції відділення поліції № 1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції під час санкціонованого обшуку у 35-річного мешканця Бахмацької громади виявили й вилучили дві тротилові шашки вагою 200 г кожна та пакет з подрібненою та висушеною речовиною, що схожа на канабіс.

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11

Увага пасажирам: відновлює роботу маршрут №4, змінюється маршрут №11 16:16

До уваги пасажирів електротранспорту Чернігова. Повідомляємо, що з 23 лютого 2026 року змінюється робота деяких маршрутів міського електротранспорту.

«Ідентичність, що звучить українською»: у Чернігові відбувся круглий стіл з нагоди Міжнародного дня рідної мови 12:13

З нагоди Міжнародного дня рідної мови, який щорічно відзначають 21 лютого, напередодні в Чернігові відбувся круглий стіл «Ідентичність, що звучить українською».

Надзвичайні події в області за останню добу 10:09

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

Цифрова безбар'єрність у дії: архівні ресурси Чернігівщини – у відкритому доступі 10:06

Торік оцифровано понад півтори тисячі архівних справ, які стосуються історичного минулого нашого регіону. А це 78 тисяч цифрових копій документів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини