Менщину очистили від пестицидів
Роботи по виявленню, інвентаризації та облаштування централізованого зберігання непридатних до використання пестицидів розпочалися в 2004 році.
Однак питання їх утилізації не вирішувалось протягом семи років. І тільки в цьому році за сприяння голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка був укладений договір між управлінням капітального будівництва обласної державної адміністрації та ТОВ “С.І. Груп Консорт Лтд.” і ТОВ “Сі Буд Сістем”.
Про це повідомила райдержадміністрація.
Наразі з району відвантажено 46,351 тонни твердих непридатних до використання пестицидів і 3,658 тонни рідких. Саме стільки непридатних до використання пестицидів (агрохімічних відходів) була зібрано, перезатарено, завантажено до транспортної тари та вивезено з району на утилізацію.
На території Менщини неопізнані та непридатні до використання агрохімікати зберігались у сільгоспкооперативах «Жовтневий» (с. Жовтневе), «Авангард» (м. Мена), “Зоря” (с. Семенівка), на території Ленінівської сільської ради і на території колишнього ВАТ «Райагрохім» (м. Мена).
Районною державною адміністрацією проведена робота по концентрації коштів природоохоронного фонду місцевих громад району в сумі 36 688 грн. і передачі їх в установленому порядку до обласного бюджету.
Останні новини Чернігівщини
«Небесна Сотня: Герої першої перемоги у битві, що триває» 09:45
20 лютого 2014 року в середмісті столиці України загинула найбільша кількість осіб – 48. Їх разом з іншими 54 загиблими та смертельно пораненими учасниками мирних протестів упродовж зими 2013–2014 років і п’ятьма активістами Майдану, які загинули навесні 2014 року, обстоюючи демократичні цінності та територіальну цілісність України, назвали Героями Небесної Сотні.
Відверта розмова про війну і незламність: корюківські школярі зустрілися з ветераном 09:39
До учнів 8 класу Корюківського ліцею №2 завітали поліцейські разом із ветераном російсько-української війни, помічником начальника Корюківського районного відділу поліції з питань ветеранської політики Євгенієм Мотчаним.
Реєстрація пасіки та захист бджіл від отруєння: що треба знати пасічникам-підприємцям Чернігівщини 09:35
Сьогодні в межах роботи регіональної платформи «Діалог влади та бізнесу», відбулася онлайн-зустріч, присвячена сфері бджільництва. Зокрема, йшлося про необхідність та переваги реєстрації пасіки та захист бджіл від отруєння.
20 лютого: цей день в Україні і світі 08:30
День 1458 Російська агресія - Day 1458 Russian aggression
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.