Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 січня, 11:10:01

Відбулося засідання шостої сесії Чернігівської обласної ради. ФОТО

24.12.2011   11:45

23 грудня відбулося пленарне засідання шостої сесії обласної ради шостого скликання, під час якого прийнято низку рішень з актуальних питань соціально-економічного розвитку області.

Перед початком пленарного засідання голова обласної ради Анатолій Мельник за вагомий особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування, активну громадсько-політичну діяльність, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм вручив Почесну грамоту Верховної Ради України депутату обласної ради Григорію Супруну.

У порядку денному стояло питання “Про звіт голови обласної державної адміністрації”. Але цього дня голова ОДА Володимир Хоменко перебував у Києві з приводу розгляду та узгодження остаточного варіанту проекту обласного бюджету на 2012 рік. Голова обласної ради Анатолій Мельник, виходячи з того, що тези звіту голови облдержадміністрації були опприлюднені на офіційному сайті ОДА та у комунальній газеті обласної ради “Деснянська правда”, запропонував прийняти звіт до відома без його заслуховування. З чим депутати погодилася майже одноголосно.

Першим питанням порядку денного, яке розглянули депутати, став звіт про виконання обласного бюджету і витрачання коштів резервного фонду обласного бюджету за 9 місяців 2011 року. З доповіддю виступив начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Валерій Дудко. Він, зокрема, зазначив, що доходи обласного бюджету за 9 місяців 2011 року виконано у розмірі 1277450,6 тис. грн. До загального фонду в звітному періоді надійшло 1125135,2 тис. гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року доходи зросли на 223661,6 тис. грн (24,8%). Дотацій з державного бюджету надійшло 259762,5 тис. грн, що складає 100% до плану. За інформацією Валерія Дудка, власних доходів загального фонду обласного бюджету отримано 228104,0 тис. грн або 101,4% до плану. А видатки виконано у сумі 1202905,6 тис. гривень. Фінансування видатків здійснено відповідно до затверджених бюджетних призначень та пропозицій головних розпорядників коштів обласного бюджету. Депутати майже одноголосно проголосували за затвердження цього звіту.

Деяку дискусію у депутатів викликало питання “Про обласну Програму сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки “Чернігівська громада”. Але після детального роз’яснення її положень і нюансів, відповідей на запитання розробниками вона була врешті-решт прийнята.

За основну ж масу нормативних актів депутати обласної ради проголосували майже одноголосно. Зокрема, вони затвердили такі рішення:

– “Про затвердження Програми розвитку виставково-ярмаркової діяльності в Чернігівській області на 2012-2015 роки”;

– “Про Програму створення страхового фонду документації Чернігівської області на 2011-2015 роки”;

– “Про Цільову соціальну програму розвитку цивільного захисту Чернігівської області на 2012-2015 роки”;

– “Про звіт щодо виконання рішення обласної ради від 11 вересня 2009 року “Про Програму інформатизації Чернігівської області на 2009-2011 роки”;

– “Про Програму інформатизації Чернігівської області на 2012-2014 рік”;

– “Про обласну програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі “Власний дім” на 2012-2015 роки”;

– “Про обласну Програму сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства на 2012-2015 роки “Чернігівська громада”;

– “Про обласну Програму підтримки розвитку інформаційно-видавничої сфери Чернігівщини на 2012 – 2015 роки”;

– “Про затвердження Програми фінансової підтримки обласних громадських організацій фізкультурно-спортивного спрямування на 2012-2016 роки”;

– “Про затвердження регіональної цільової програми розвитку професійно-технічної освіти Чернігівщини на 2011-2015 роки;

– “Про продовження на 2012 рік дії “Програми розвитку туризму в Чернігівській області на 2002-2010 роки” зі змінами та доповненнями”.

Окрім того, на пленарному засіданні шостої сесії обласної ради депутати розглянули і затвердили ряд рішень, що стосувалися питань управління і розпорядження об’єктами комунальної власності, внесли зміни та доповнення до деяких раніше прийнятих програм, вирішили кадрові питання, прийняли ряд інших рішень, в тому числі розглянули депутатські запити.

Після завершення сесії голова обласної ради Анатолій Мельник поспілкувався із представниками засобів масової інформації. Він, зокрема, зазначив:

– В першу чергу хочу наголосити, що, незважаючи на сьогоднішню відсутність голови облдержадміністрації, його звіт взято до відома. Ми домовилися з представниками всіх депутатських фракцій, що на наступній сесії Володимир Миколайович Хоменко під час розгляду бюджету та програми соціально-економічного розвитку на наступний рік відповість на всі запитання депутатів.

Також Анатолій Мельник наголосив, що за умови якнайшвидшої підготовки проекту обласного бюджету-2012, над яким зараз посилено працює головне фінансове управління облдержадміністрації, він буде розглянутий на черговій сесії обласної ради ще до кінця поточного року.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках працюють пункти обігріву

У Прилуках працюють пункти обігріву 10:47

Цієї зими в Прилуках, як і кожного року, при сильних морозах працюватимуть пункти обігріву. Їх перелік затверджений рішенням міської комісії з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій 23 листопада 2020 року.

У Чернігові облаштували три стаціонарних пункти обігріву, один з них - цілодобовий

У Чернігові облаштували три стаціонарних пункти обігріву, один з них - цілодобовий 10:36

Цієї зими в Чернігові, як і кожного року, при сильних морозах працюватимуть пункти обігріву. Їх перелік затверджений рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічнох безпеки та надзвичайних ситуацій.

Мінрегіон провів першу в 2021 році селекторну нараду з облдержадміністраціями

Мінрегіон провів першу в 2021 році селекторну нараду з облдержадміністраціями 10:26

Реалізація програми Президента України «Велике будівництво» у 2021 році, готовність оновлених приймальних відділень лікарень, створення безбар’єрного середовища у регіонах України, а також питання, пов’язані з реорганізацією РДА - основні теми селекторної наради, яку провів Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

Чернігівська бібліотекарка представила збірку фантастичних новел про рідне місто

Чернігівська бібліотекарка представила збірку фантастичних новел про рідне місто 10:06

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського триває представлення нових книжок у рамках конкурсу «Книга року-2020». Через карантинні обмеження презентації проходять у режимі відеозапису.

Допомогу по вагітності та пологах за 2020 рік  профінансовано для понад 2,5 тис. працюючих жінок Чернігівщини

Допомогу по вагітності та пологах за 2020 рік профінансовано для понад 2,5 тис. працюючих жінок Чернігівщини 09:46

Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області повідомляє, що виплати допомог по вагітності та пологах, за 2020 рік по Чернігівській області, склали 72,0 млн грн, що на 5,6 млн грн більше в порівнянні з 2019 роком.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини