Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 жовтня, 19:33:18

На позачерговій сесії Прилуцької міської ради

23.12.2011   22:24Агенцiя

Сесія розглянула 7 питань, зокрема, і внесені депутатами під час пленарного засідання.

Депутати ухвалили бюджетні рішення 19 грудня відбулася 21 (позачергова) сесія міської ради, для участі в якій зареєструвалося 35 депутатів.

Депутатський корпус ухвалив рішення про внесення змін у доходну частину загального фонду міського бюджету у зв’язку з надходженням додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості місцевих бюджетів “в сумі 5 млн. 444 тис. грн. Сесія також унесла ряд інших змін до міського бюджету.
Міська рада визнала таким, що втратить чинність з 1 січня 2012 року рішення 14 сесії міської ради 5 скликання від 23 листопада 2006 року „Про ставки фіксованого податку на доходи фізичних осіб від підприємницької діяльності“.

Ряд об’єктів прийнято в комунальну власність

територіальної громади міста та передано в державну власність
Депутатський корпус ухвалив рішення щодо прийняття в комунальну власність територіальної громади міста газопроводу до 60-квартирного житлового будинку по вул. Індустріальній, 7-А протяжністю 62 м та трансформаторної підстанції, розташованої за адресою: 1-й пров. Гетьмана Івана Виговського, 6, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю “Будівельна компанія “Євроспецбуд”.
Одночасно сесія ухвалила рішення стосовно безоплатної передачі вищезазначених об’єктів з комунальної власності територіальної громади міста в державну власність на баланс публічному акціонерному товариству по газопостачанню та газифікації “Чернігівгаз” в експлуатацію Прилуцькому управлінню газового господарства та публічному акціонерному товариству “Чернігівобленерго” в експлуатацію Прилуцькому району електричних мереж.


Ряд об’єктів унесено до статутних фондів комунальних підприємств

Міська рада дала згоду на передачу до комунальної власності територіальної громади міста ряду об’єктів, а саме каналізаційної насосної станції, розташованої по 2-му пров. Богунського та перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю “Прилуки “Еко-буд” для подальшого її внесення до статутного фонду КП “Прилукитепловодопостачання”; лінії зовнішнього освітлення протяжністю 440 м по 1-му пров. Гетьмана Івана Виговського та 3-му в’їзду Гетьмана Івана Виговського, що перебуває у власності товариства з обмеженою відповідальністю “Будівельна компанія “Євроспецбуд”, для подальшого її внесення до статутного фонду КП “Міськсвітло”; дорожнього покриття з плит протяжністю 152 м по 2-му пров. Богунського для подальшого внесення до статутного фонду КП “Комунальні послуги”.


З метою підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення

Керуючись Законом України “Про Всеукраїнський перепис населення”, постановою Кабінету Міністрів України №1205 від 28 листопада 2011 року “Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації №442 від 12 грудня 2011 року “Про заходи щодо підготовки і проведення Всеукраїнського перепису населення”, з метою створення умов для надання всебічної допомоги органам статистики в проведенні у 2012 році перепису населення, міська рада відповідним рішенням утворила Прилуцьку міську комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, яку очолить заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександр Сивенко.
Міська рада затвердила Положення про Прилуцьку міську комісію з питань сприяння проведенню Всеукраїнського перепису населення, основними завданнями якої є сприяння забезпеченню координації дій комітетів самоорганізації населення, підприємств, установ та організацій, пов’язаних з підготовкою і проведенням Всеукраїнського перепису населення та підготовка пропозицій щодо визначення шляхів, механізмів і способів вирішення питань матеріально-технічного, фінансового та організаційного забезпеченням підготовки і проведення Перепису.
Виконавчим органам міської ради доручено провести відповідну роботу щодо забезпечення тимчасового переписного персоналу та інших працівників, залучених до підготовки і проведення перепису населення та оброблення його результатів, приміщеннями, обладнаними необхідними меблями, інвентарем. засобами зв’язку та транспортом.


Унесено зміни до Регламенту міської ради 6 скликання
За пропозицією голови постійної депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян Владислава Кічі, з метою приведення у відповідність до норм Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” депутати внесли зміни до Регламенту Прилуцької міської ради 6 скликання в частині оприлюднення в газеті “Град Прилуки” регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами міської ради.

Депутатський корпус розглянув інші питання та ухвалив по них відповідні рішення.
 

Останні новини Чернігівщини

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови

Робочий тиждень розпочато з апаратної наради Прилуцького міського голови 15:02

21 жовтня у сесійній залі Прилуцькоїх міської ради відбулася апаратна нарада з заступниками міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальниками управлінь, відділів міської ради, головами комітетів самоорганізації населення, керівниками комунальних підприємств, закладів культури та закладів соціальної сфери, територіальних органів виконавчої влади міста.

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі

Про реалізацію державної регіональної політики - на тематичному семінарі 14:56

Наприкінці минулого тижня на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для представників економічних служб районів, міст та ОТГ відбувся семінар на тему «Регіональна політика як складова економічного розвитку області».

Оцінювали фізичну підготовленість населення

Оцінювали фізичну підготовленість населення 14:47

В області проходить щорічне оцінювання фізичної підготовленості населення. Днями відповідний захід відбувся в Чернігові.

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1

Перша поразка на виїзді: Зоря - Десна 2:1 11:18

Голи: Леднев, 81, Юрченко, 85 (з пенальті) - Дегтярьов, 17.

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року

Сьогодні вводиться в дію Кодекс України з процедур банкрутства, який набрав чинності 21 квітня 2019 року 11:05

Кодекс України з процедур банкрутства – це перший за часи незалежності України комплексний документ, що врегульовує всі процедурні питання банкрутства. Кодекс містить багато положень, що перекликаються зі світовими стандартами.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини