В Чернігові суд виправдав євромайданівця
11 лютого, суддя Деснянського районного суду,Володимир Розинко постановив закрите провадження стосовно Станіслава Тавлуя за відсутність у його діях складу правопорушення.
Нагадаємо, що сьогодні зранку в Деснянському районному суді Чернігова продовжено розгляд адміністративної справи по звинуваченню Станіслава Тавлуя у дрібному хуліганстві.
Громадському діячу закидають порушення вимог статті 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення («Дрібне хуліганство»), яке начебто відбулося 25 листопада минулого року під час демонтажу чернігівського євромайдану в сквері імені Попудренка.
Під час знесення євромайдану Стас Тавлуй облив себе 5 літрами бензину, намагаючись на знак протесту здійснити самоспалення, за що і був затриманий беркутівцями.
http://pik.cn.ua/7925/v-chernigovi-sud-vipravdav-evromaydanivtsya/
Останні новини Чернігівщини
У Киїнському ліцеї завершився капітальний ремонт за підтримки Бельгії 17:22
У Киїнському ліцеї імені Костянтина Светенка завершився капітальний ремонт – комплексна енергоефективна модернізація будівлі.
За участі «Ковальської» у Чернігові встановили сертифіковане мобільне укриття 13:20
У Чернігові на вулиці Береговій встановили мобільне укриття за участі промислово-будівельної групи «Ковальська». Захисна споруда призначена для тимчасового укриття людей під час повітряних тривог у місцях їх масового перебування.
На Чернігівщині ярими культурами засіяно майже 80% від запланованого 12:27
Аграрії області нарощують темпи сівби: під ярими культурами – 826,7 тис. га. Це становить майже 80% від запланованих обсягів.
Ніжинські поліцейські затримали підозрюваного у збуті наркотиків 11:16
Оперативники Ніжинського районного управління поліції задокументували декілька фактів збуту наркотичних засобів, до яких причетний місцевий мешканець. Зловмисника затримали. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:14
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.