Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 12 листопада, 19:44:05

У прокуратурі обговорено стан додержання законодавства у сфері безпеки руху

07.02.2014   08:06

У прокуратурі Чернігівської області під головуванням заступника прокурора області Євгенія Хлапьонова відбулась міжвідомча нарада, присвячена стану додержання законодавства у сфері безпеки руху на наземному транспорті. Участь у ній взяли керівники місцевих органів влади та самоврядування, правоохоронних та контролюючих органів.

Заступник прокурора області Євгеній Хлапьонов наголосив на тому, що контролюючими та правоохоронними органами області не ліквідовано повністю таке негативне явище, як «нелегальні перевезення». Реагування на ці порушення є переважно формальним. Залишаються нестягнутими штрафні санкції на сотні тисяч гривень до державного бюджету, накладені теруправлінням Головавтотрансінспекції, управлінням Укртрансінспекції в області.

Гострою є проблема дотримання безпеки руху під час пасажирських перевезень. Зокрема, минулого року мали місце 132 дорожньо-транспортні пригоди за участю водіїв ліцензованого пасажирського транспорту, в яких загинули 2 особи, а 11 – отримали травми. Зареєстровано 67 фактів смертельного травмування людей залізничним транспортом.

Крім того, особливу увагу присутніх було звернуто на організацію безпеки руху на залізничних переїздах.

У сфері міського електротранспорту спостерігається також тенденція до зростання кількості ДПТ, в яких загинули та травмовані люди.
За результатами перевірок, проведених прокуратурою з питань безпеки руху на наземному транспорті, зареєстровано 5 кримінальних проваджень, внесено 12 актів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 посадових осіб, у т.ч. 8 посадових осіб органів державного контролю, до бюджету відшкодовано 17 тис. грн.

Учасники наради проаналізували можливі заходи впливу на стан додержання законодавства у зазначених сферах та розробили й затвердили план спільних узгоджених заходів, спрямованих на усунення недоліків і підвищення ефективності роботи на вказаному напрямку.
 

Останні новини Чернігівщини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини

При реформуванні інтернатних закладів мають бути враховані інтереси кожної дитини 16:38

Шляхи трансформації Батуринської спеціальної школи-інтернату обговорили 11 листопада на черговому засіданні робочої групи з координації та контролю за реалізацією проєкту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України».

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади

Позачергове засідання виконавчого комітету Ніжинської міськади 16:27

12 листопада відбулося позачергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до керівництва держави 16:14

На позачерговому сесійному засіданні Чернігівської міської ради сьогодні, 12 листопада, депутати прийняли звернення до Президента України Володимира Зеленського, голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Народних депутатів України, обраних від Чернігівської області.

Як організувати роботу ОТГ після виборів?

Як організувати роботу ОТГ після виборів? 16:08

Про перші кроки громад після виборів йшлося під час семінару, організованого Чернігівським Центром розвитку місцевого самоврядування Програми "U-LEAD з Європою".

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків

У жовтні 2019 року платники Чернігівщини сплатили до бюджетів понад 942 мільйони гривень податків 15:07

До бюджетів усіх рівнів платниками Чернігівщини у жовтні 2019 року сплачено 942,4 млн грн податків та зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року простежується збільшення суми на 6 відс. або на 54,9 млн гривень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини