Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 18:08:20

У прокуратурі обговорено стан додержання законодавства у сфері безпеки руху

07.02.2014   08:06

У прокуратурі Чернігівської області під головуванням заступника прокурора області Євгенія Хлапьонова відбулась міжвідомча нарада, присвячена стану додержання законодавства у сфері безпеки руху на наземному транспорті. Участь у ній взяли керівники місцевих органів влади та самоврядування, правоохоронних та контролюючих органів.

Заступник прокурора області Євгеній Хлапьонов наголосив на тому, що контролюючими та правоохоронними органами області не ліквідовано повністю таке негативне явище, як «нелегальні перевезення». Реагування на ці порушення є переважно формальним. Залишаються нестягнутими штрафні санкції на сотні тисяч гривень до державного бюджету, накладені теруправлінням Головавтотрансінспекції, управлінням Укртрансінспекції в області.

Гострою є проблема дотримання безпеки руху під час пасажирських перевезень. Зокрема, минулого року мали місце 132 дорожньо-транспортні пригоди за участю водіїв ліцензованого пасажирського транспорту, в яких загинули 2 особи, а 11 – отримали травми. Зареєстровано 67 фактів смертельного травмування людей залізничним транспортом.

Крім того, особливу увагу присутніх було звернуто на організацію безпеки руху на залізничних переїздах.

У сфері міського електротранспорту спостерігається також тенденція до зростання кількості ДПТ, в яких загинули та травмовані люди.
За результатами перевірок, проведених прокуратурою з питань безпеки руху на наземному транспорті, зареєстровано 5 кримінальних проваджень, внесено 12 актів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 посадових осіб, у т.ч. 8 посадових осіб органів державного контролю, до бюджету відшкодовано 17 тис. грн.

Учасники наради проаналізували можливі заходи впливу на стан додержання законодавства у зазначених сферах та розробили й затвердили план спільних узгоджених заходів, спрямованих на усунення недоліків і підвищення ефективності роботи на вказаному напрямку.
 

Останні новини Чернігівщини

Особливості проходження державної служби

Особливості проходження державної служби 17:36

обговорювали 29 вересня під час третього заняття за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації "Управління персоналом в органах державної виконавчої влади" в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації кадрів для начальників відділів (завідувачів секторів) управління персоналом структурних підрозділів обласної державної адміністрації, апарату районних державних адміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення кадрової роботи.

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини