Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 грудня, 00:58:20

У прокуратурі обговорено стан додержання законодавства у сфері безпеки руху

07.02.2014   08:06

У прокуратурі Чернігівської області під головуванням заступника прокурора області Євгенія Хлапьонова відбулась міжвідомча нарада, присвячена стану додержання законодавства у сфері безпеки руху на наземному транспорті. Участь у ній взяли керівники місцевих органів влади та самоврядування, правоохоронних та контролюючих органів.

Заступник прокурора області Євгеній Хлапьонов наголосив на тому, що контролюючими та правоохоронними органами області не ліквідовано повністю таке негативне явище, як «нелегальні перевезення». Реагування на ці порушення є переважно формальним. Залишаються нестягнутими штрафні санкції на сотні тисяч гривень до державного бюджету, накладені теруправлінням Головавтотрансінспекції, управлінням Укртрансінспекції в області.

Гострою є проблема дотримання безпеки руху під час пасажирських перевезень. Зокрема, минулого року мали місце 132 дорожньо-транспортні пригоди за участю водіїв ліцензованого пасажирського транспорту, в яких загинули 2 особи, а 11 – отримали травми. Зареєстровано 67 фактів смертельного травмування людей залізничним транспортом.

Крім того, особливу увагу присутніх було звернуто на організацію безпеки руху на залізничних переїздах.

У сфері міського електротранспорту спостерігається також тенденція до зростання кількості ДПТ, в яких загинули та травмовані люди.
За результатами перевірок, проведених прокуратурою з питань безпеки руху на наземному транспорті, зареєстровано 5 кримінальних проваджень, внесено 12 актів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 12 посадових осіб, у т.ч. 8 посадових осіб органів державного контролю, до бюджету відшкодовано 17 тис. грн.

Учасники наради проаналізували можливі заходи впливу на стан додержання законодавства у зазначених сферах та розробили й затвердили план спільних узгоджених заходів, спрямованих на усунення недоліків і підвищення ефективності роботи на вказаному напрямку.
 

Останні новини Чернігівщини

 м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід

м. Чернігів: рятувальники та їх чотирилапі вихованці провели з дошкільнятами пізнавальний захід 16:42

8 грудня фахівці пошуково-рятувального відділення Головного управління ДСНС України у Чернігівській області та їх чотирилапі вихованці Тоша і Белла взяли участь у пізнавально-тематичному заході, який пройшов у Чернігівському дошкільному навчальному закладі №53.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 78 нових випадків COVID-19 16:36

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 8 грудня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19. Зокрема 59 — у Чернігівському районі (в тому числі 30 — у Чернігові), 7 — у Прилуцькому, по 5 — у Корюківському та Ніжинському районах, 2 — у Новгород-Сіверському. 39 захворілих госпіталізовані.

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства

За минулий тиждень виявлено 192 порушення санітарного законодавства 16:34

Майже 870 перевірок і понад 190 виявлених порушень – підсумок роботи Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області протягом минулого тижня Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області продовжують роботу у сфері державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства.

 За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 4 809 осіб 16:25

За даними Чернігівського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики, станом на 8 грудня в області проти Covid проведено 694 218 щеплень першою та другою дозою.

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму

Щоб робота приносила радість: у Прилуках освітяни та психологи об’єдналися проти трудоголізму 13:17

6 грудня практичні психологи Прилуцького центру творчості дітей та юнацтва (ЦТДЮ) провели для професійної спільноти фахівців психологічної служби системи освіти тренінг з діагностичним практикумом, де також попрактикували методи арт-терапії, інформує Прилуцька міська рада.