Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 26 січня, 14:20:52

Жителі Чернігівщини підтримали ініціативу харків'ян

04.02.2014   08:26Агенцiя

1 лютого делегація Чернігівської області взяла участь у Всеукраїнському зльоті керівників первинних організацій Партії регіонів.

На зльоті було прийнято рішення про створення Всеукраїнського громадського союзу «Український фронт».

Представники делегації поділилися своїми враженнями.

Світлана Ярошенко, директор центру соціальної реабілітації дітей інвалідів, м. Ніжин:

- Рішення, яке прийнято, дозволить об'єднатися тим людям, які готові боротися за мир і порядок. Ми не говоримо про військові дії. Ми говоримо про те, що б зібратися і об'єднатися, заявивши про себе. А головне - навести порядок. У своєму місті ми теж будемо розвивати це рухи. Ми всі, жителі всіх населених пунктів області, повинні докласти зусиль для того, що б нарешті в країні все прийшло в норму.


 Людмила Скоробагатько, депутат Чернігівської міської ради:

- Створення такого руху - це правильний вихід з ситуації, що виникла в країні. Сподіваюся, це буде дійсно «Український фронт». Ми обов'язково будемо продовжувати роботу в даному напрямку в місті Чернігові.

Іван Довбах, член Партії регіонів , м.Прилуки:

- Рішенням зльоту задоволений. Головне на ньому відчувалося, що народу набридло неподобство, яке ми бачимо на так званих «майданах». Рішення форуму необхідно реалізовувати, і ми всіма силами намір працювати в цьому руслі.

Згідно з рішенням зльоту, до складу Всеукраїнського громадського союзу «Український фронт» входитимуть громадські об'єднання, громадські організації, представники політичних партій і всі бажаючі жителі України.

Також, було прийнято рішення про те, що символом союзу буде Георгіївська стрічка.

Останні новини Чернігівщини

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу

Стартував обласний тур всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2021" 11:22

25 січня на базі Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського в онлайн-режимі відбулося відкриття другого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021», який проходитиме 25-29 січня 2021 року дистанційно згідно із графіком.

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування

Професійне навчання для посадових осіб місцевого самоврядування 11:00

25 січня в Чернігівському регіональному центрі підвищення кваліфікації розпочалось навчання за загальною професійною (сертифікатною) програмою підвищення кваліфікації для вперше призначених на посади в органах місцевого самоврядування.

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА

Роздрібний продаж світлих нафтопродуктів та газу через мережу АЗС в Чернігівській області у 2020 році. ДОВІДКА 10:39

Станом на 1 січня 2021 р. торгівлю світлими нафтопродуктами і газом для автомобілів у Чернігівській області здійснювали суб’єкти господарювання через 167 автозаправних станцій (АЗС), включаючи 9 автозаправних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС).

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини

2,1 тисячі свідоцтв про народження у пологових будинках отримали батьки Чернігівщини 10:18

Протягом 2020 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) видали 21 тисячу перших документів малюків, з них близько 7 тисяч – безпосередньо у пологових будинках.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 10:00

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.