Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 19 січня, 14:43:28

Заява прес-служби прокуратури Чернігівської області

28.01.2014   08:41

Деякими ЗМІ подається некоректна інформація щодо захоплення Чернігівської обласної державної адміністрації радикально налаштованими особами.

У зв'язку із цим прес-служба прокуратури області повідомляє, що ОДА працює у звичному режимі, жодних пікетувальників у приміщенні немає.

З приводу так званого захоплення обласної ради, відмітимо, що у приміщені обласної ради знаходяться депутати Верховної ради України, обласної та місцевих рад, представники ЗМІ. Ними ведеться підготовка до проведення сесії обласної ради, яка відбудеться 28 січня.

Також зазначимо, що сьогодні прокурор області Максим Говоруха звернувся до мешканців Чернігівщини та закликав не піддаватись на провокаційні заклики окремих радикально налаштованих осіб. Він нагадав, що захоплення адміністративних будівель, масові заворушення є грубим порушенням чинного законодавства. За такі дії передбачена кримінальна відповідальність.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року

Гороскоп на тиждень з 20 до 26 січня 2020 року 14:00

21 січня Сонце переходить у знак Водолія, тут також знаходиться Меркурій, що сприяє налагодженню дружніх і родинних зв’язків, а також спільних проектів серед однодумців. Сприятливий час для оформлення документів, складання іспитів, наукових досліджень і самоосвіти.

19 січня - Хрещення Господнє ((Йордана, Водохреща, Богоявлення)

19 січня - Хрещення Господнє ((Йордана, Водохреща, Богоявлення) 10:35

За церковним календарем 19 січня відзначають Богоявлення Господнє, хрещення Ісуса Христа і освячують воду.

Добрянська громада провела свою першу сесію

Добрянська громада провела свою першу сесію 16:46

Експерти Чернігівського регіонального офісу Програми «U-LEAD з Європою» (ULEAD Чернігівський регіональний офіс) вже не перший рік надають методичну та експертну підтримку об’єднаних територіальним громадам Чернігівщини.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини