Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 2 липня, 06:14:53

Біля Чернігівської ОДА протестувальники спорудили укріплення. ФОТО

26.01.2014   09:43Агенцiя

Біля Чернігівської обладміністрації розпочинається встановлення військових наметів з опаленням, споруджено укріплення.

«Обласна державна адміністрація в облозі. Чернігівці, РАЗОМ – СИЛА!!!», — повідомляє голова чернігівського обласного штабу національного спротиву Олександр Кодола.

Як повідомляють мешканці прилеглих до ОДА будинків, на території ОДА цілу ніч спостерігався якийсь рух.

- “Молоді люди цілу ніч виносили із ОДА якійсь пакети, вантажили їх в автомобілі, що тут же виїжджали”, –розповідають чернігівці.


http://pivnich.info/bilya-chernihivskoji-oda-protestuvalnyky-sporudyly-ukriplennya-foto/

Останні новини Чернігівщини

Ліцей №12 отримав сучасне обладнання для занять з робототехніки від міста-побратима Градець-Кралове 17:27

У межах партнерства між Черніговом та містом-побратимом Градець-Кралове (Чеська Республіка) Чернігівський ліцей №12 отримав цінну допомогу — сучасні навчальні набори для занять з робототехніки.

Семенівська та Гончарівська громади отримали сучасні автівки за підтримки міжнародних партнерів 16:44

Минулого тижня Стабілізаційна платформа, яка працює на замовлення Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, передала фургони Volkswagen Crafter Семенівській та Гончарівській громадам.

Викрали дівчину, вимагаючи повернути неіснуючий борг, – підозрюються двоє жителів Ніжина 16:12

За процесуального керівництва Ніжинської окружної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Ніжина у вимаганні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб,в умовах воєнного стану та незаконному викраденні людини (ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 146 КК України).

Поліція в обличчях: «На варті справедливості в умовах війни» – історія слідчої поліції з Новгорода-Сіверського Галини Острик 15:34

Капітан поліції Галина Острик — слідча слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини