Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 23 жовтня, 06:50:19

В області забезпечується ефективна робота соціальної сфери

22.01.2014   13:20

Питання забезпечення ефективної планової роботи соціальної сфери України розглянули учасники селекторної наради, яку 21 січня провела Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. Від Чернігівщини у нараді взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець.

Звертаючись до присутніх, Наталія Королевська акцентувала увагу на вчасному забезпеченні всіх соціальних виплат, державних допомог, виплат із бюджетів фондів соціального страхування, пенсійних виплат. Вона закликала керівників регіонів максимально ефективно використовувати кожну соціальну гривню, передбачену в державному бюджеті країни на 2014 рік.

У зв’язку із погіршенням погодних умов Міністр соціальної політики наголосила на необхідності переведення у посилений режим роботи закладів та установ соціальної сфери, наданні допомоги соціально незахищеним, бездомним громадянам.

За інформацією Миколи Стрільця, в області проводиться системна робота щодо реалізації державної соціальної політики. Усі державні соціальні допомоги, пільги і компенсації виплачуються вчасно. Так, на виплату І траншу січня 2014 року з державного бюджету спрямовано 61,1 млн грн. На сьогодні цю суму перераховано в повному обсязі. Подано заявку на виплату державних допомог ІІ траншу на суму 7 млн грн.

Вчасно перераховані кошти на соціальні виплати із бюджетів фондів соціального страхування, забезпечується своєчасне та в повному обсязі фінансування пенсійних виплат. Так, станом на 21 січня профінансовано виплат пенсій та грошової допомоги на суму понад 434 млн грн., що становить 82,4% місячної потреби.

Органами виконавчої влади та місцевого самоврядування в умовах зимового періоду забезпечено стабільне функціонування центрів соціального обслуговування, інтернатних установ і закладів соціальної сфери Чернігівщини. Закуплено зимовий одяг і взуття, створено необхідний запас продуктів харчування та медикаментів.

На базі територіальних центрів створені пункти прийому від підприємств, організацій та населення гуманітарної допомоги для бездомних осіб. А на випадок великих морозів в стаціонарних відділеннях розгорнуто додаткові ліжко-місця для надання їм тимчасового притулку.

Останні новини Чернігівщини

Тривають заняття з офіцерами-авіанавідниками Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України

Тривають заняття з офіцерами-авіанавідниками Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України 12:38

На Чернігівщині тривають планові збори з поліпшення бойової підготовки офіцерів груп авіаційних навідників Армійської авіації Сухопутних військ ЗС України.

На порушників накладено штрафні санкції на загальну суму 105380 грн

На порушників накладено штрафні санкції на загальну суму 105380 грн 12:25

Рішенням адмінколегії тервідділення доведено, що ТОВ «АГРОФІРМА «СИЛЬЧЕНКОВЕ» (Талалаївський район) та ТОВ «АГРІТАЛ» (Талалаївський район) вчинили порушення, передбачене п.4 ч.2 ст.6 Закону України «Про захист економічної конкуренції» у вигляді антиконкурентних узгоджених дій під час проведення земельних торгів.

Міський голова Чернігова: компанія

Міський голова Чернігова: компанія "Євротек" має відчути свої зобов’язання перед містом 12:10

На ранковій нараді у муніципалітеті 22 жовтня керівник КП «Деснянське» Віктор Пригара повідомив, що підприємство має збитки через небажання компанії «Єворотек» (мережа магазинів «Союз» та «Квартал») заключати договори з благоустрою прилеглої території. І також не компенсує витрати КП за благоустрій.

Капела бандуристів ім. О.Вересая – перший учасник “Бандурного абонементу”

Капела бандуристів ім. О.Вересая – перший учасник “Бандурного абонементу” 11:50

У серії творчих програм обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм 20 жовтня з’явився новий проєкт - “Бандурний абонемент”.

У Чернігові поліцейські затримали лідерку та учасників місцевого наркокартелю

У Чернігові поліцейські затримали лідерку та учасників місцевого наркокартелю 11:16

Внутрішня безпека НПУ викрила організовану злочинну групу, яка займалася виготовленням та збутом опію ацетильованого в особливо великих розмірах на території Чернігова.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини