Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 жовтня, 03:05:54

Виконком Чернігівської міськради затвердив Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани"

21.01.2014   11:42

20 січня виконавчий комітет Чернігівської міської ради розглянув текстові й графічні матеріали проекту "Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани", розроблені приватним підприємством "Портал-М" згідно з договором, укладеним з комунальним підприємством "Чернігівбудінвест" Чернігівської міської ради.

Підставою для розроблення проекту є рішення Чернігівської міської ради "Про надання дозволу на розроблення проекту Детального плану території третього мікрорайону житлового району "Масани". Про проект Детального плану території "Масани" доповідав на засіданні виконкому заступник начальника управління – заступник головного архітектора міста Петро Гребень.

Проект Детального плану території розроблено з урахуванням діючої містобудівної документації: Генерального плану міста, Схеми перспективного розвитку туризму, Тимчасового порядку використання території м. Чернігова та матеріалів плану червоних ліній. Термін реалізації Детального плану території з урахуванням інвестиційних намірів становить 7 років.

Проект Детального плану території охоплює площу 24,28 га в межах червоних ліній вулиць Любецької, Глібова, Незалежності та Визволителів. Основний вид використання території – житлова забудова з відповідною інфраструктурою сфери обслуговування, яка формується як за рахунок окремо розташованих, так і вбудовано-прибудованих в перших поверхах житлових будинків об'єктів обслуговування.

Основою планувальної організації території мікрорайону є принцип функціонального зонування, у відповідності до якого визначені зони функціонального використання території:
- зона шкільних та дитячих дошкільних установ;
- зона багатоквартирної багатоповерхової (9-10 та 16 поверхів) житлової забудови;
- зона торгових центрів;
- зона зелених насаджень загального користування;
- зона культової споруди.

Загальним принципом архітектурно-просторової композиції мікрорайону є формування комфортного середовища для його мешканців. Дитячі дошкільні заклади та школа розташовані поза межами дворових просторів в центральній частині мікрорайону вздовж пішохідного бульвару.

30 липня минулого року проект Детального плану території та надані відповідними державними органами зауваження до нього були розглянуті на засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні архітектури та містобудування Чернігівської міської ради.

З 18 вересня до 11 жовтня 2013 року проведена процедура розгляду та врахування пропозицій громадськості (громадські слухання) у проекті містобудівної документації "Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани".

Проект рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради "Про Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани" та аналіз регуляторного впливу цього акта оприлюднені з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об'єднань на офіційній сторінці Чернігівської міської ради мережі Інтернет за електронною адресою: www.chernigiv-rada.gov.ua

Після обговорення виконком міської ради вирішив затвердити Детальний план території третього мікрорайону житлового району "Масани" та доручив відділу зв'язків з громадськістю міської ради і комунальному підприємству "Редакція Чернігівської міської газети "Чернігівські відомості" у 10-денний термін оприлюднити це рішення. Рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.
 

Останні новини Чернігівщини

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя

Ніжинський фаховий медичний коледж відзначив 115-річчя 17:43

Сьогодні у Ніжинському фаховому медичному коледжі — урочисті збори з нагоди 115-ї річниці від дня заснування закладу.

Ніжинська міська лікарня на потреби ЗСУ передала два автомобілі 17:37

Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті й в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги.

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних?

Нова мінімальна зарплата з 1 жовтня 2022 року: що зміниться для безробітних? 17:24

З 1 жовтня 2022 року в Україні підвищилися соціальні стандарти (згідно статті 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік»).

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота»

Служба судової охорони запускає нову кампанію «Твоя безпека – наша робота» 17:19

29 вересня 2022 року Служба судової охорони (ССО) спільно з Консультативною місією ЄС (КМЄС) в Україні оголосила про запуск нової національної інформаційної кампанії «Твоя безпека – наша робота».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини