Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 червня, 20:09:22

Соціальна сфера підбила перші підсумки 2013 року

28.12.2013   10:51

26 грудня перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець взяв участь у селекторній нараді, яку провела Міністр соціальної політики України Наталія Королевська. На нараді підбили підсумки роботи установ і закладів соціальної сфери країни в 2013 році та окреслили основні завдання на 2014 рік.

Серед основних досягнень Мінсоцполітики за 2013 рік Наталія Королевська, зокрема, відзначила збереження та збільшення соціальних гарантій для найуразливіших верств населення, запровадження у повному обсязі Закону про зайнятість, кампанію з організації відпочинку та оздоровлення дітей, посилення соціального захисту ветеранів, запровадження нової моделі роботи фахівців соціальної роботи тощо.

Окреслюючи основні завдання, над якими працюватиме соціальна сфера у 2014 році Міністр соціальної політики назвала погашення боргів із заробітної платі та недопущення нових заборгованостей і забезпечення адресності, якості та безперешкодності соціальних послуг.

Під час селекторної наради регіони України мали можливість поділитися набутим позитивним досвідом роботи у соціальній сфері.

Щодо стану справ у соціальній сфері Чернігівщини, то слід зазначити, що станом на 25 грудня завершено фінансування виплат пенсій та грошової допомоги за грудень поточного року з урахуванням їх підвищень, на що використано коштів у сумі 530,7 млн грн.

На сьогодні в області відсутня заборгованість з виплат державних соціальних допомог сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам. На забезпечення цих виплат було спрямовано субвенції з державного бюджету на загальну суму 757,2 млн грн.

Також профінансовані у повному обсязі платежі соціальних фондів (тимчасової непрацездатності – понад 6 млн грн., вагітності та пологам – майже 1 млн 500 тис. грн.) та обласної служби зайнятості.

Продовжується робота на Чернігівщині і з погашення заборгованості із заробітної плати. Так, станом на 26 грудня завдяки вжитим заходам за підтримки Уряду області виділено додаткову дотацію на вирівнювання фінансового забезпечення місцевих бюджетів у сумі 95,6 млн грн. Це дало можливість погасити заборгованість з оплати праці працівникам бюджетної сфери за листопад та частково за І половину грудня 2013 року.

Виконала область і завдання Президента України щодо оздоровлення та відпочинку 70,5% дітей у 2013 році. Завдяки консолідації зусиль на обласному та районних рівнях оздоровчими та відпочинковими послугами було охоплено 72,7% дітей, що на 5,9% більше, ніж у минулому році.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.