Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 23 серпня, 07:12:09

Виконком міськради погодив Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік

19.12.2011   09:39

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 16 грудня заслухав основні показники Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік.

Серед основних пріоритетних завдань у Програмі передбачено зміцнення економічного потенціалу міста, нарощування обсягів інвестицій, створення сприятливих умов для підприємницької діяльності, сприяння розвитку та оптимізації інфраструктури міста, підвищення добробуту та соціального захисту населення.

Програма також має на меті мінімізацію негативних факторів, які сьогодні стримують економічний та соціальний розвиток міста, адже, 2012 рік буде достатньо складним для економіки міста, зауважила начальник управління економіки міської ради Людмила Максименко.

Доповідач ознайомила з низкою програмних завдань щодо реалізації Генерального плану розвитку міста. Зокрема, планується будівництво дитячого садочку у мікрорайоні Масани, будівництво автодороги, що примикає до 1-го мікрорайону Масани, каналізаційно-насосної станції по вул. Красносільського та ін.

Для задоволення потреб населення у транспортних послугах наступного року заплановано будівництво тролейбусної контактної мережі по вул. 50 років ВЛКСМ та розпочати роботи з будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Щорса до житлового району по вул. Текстильників.

За інформацією управління економіки планується також розпочати роботи з будівництва спортивної споруди зі штучним льодом на території школи № 17 та продовжити оновлення дитячих і спортивних майданчиків міста. Одним з важливих завдань охорони навколишнього природного середовища є продовження робіт з очищення русла річки Стрижень, а саме на ділянці від просп. Перемоги до вул. Київської.

Проте, для виконання окреслених завдань, на переконання начальника управління економіки, необхідно ретельно працювати над наповненням бюджету міста, забезпеченням його стабільності у наступному році та отримати допомогу з державного бюджету.

Виконком міської ради вирішив погодити основні показники економічного і соціального розвитку міста Чернігова та доручив управлінню економіки міської ради доопрацювати Програму з урахуванням бюджетних призначень на 2012 рік та подати на розгляд міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України

Відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 18:12

У Чернігові відбулася зустріч голів місцевих рад та громад Чернігівщини з народним депутатом України 9 скликання Антоном Поляковим (206 виборчий округ).

"Чернігівгаз" відкрив два сучасних Центри обслуговування клієнтів - в Носівці та Ріпках 16:45

На минулому тижні АТ «Чернігівгаз» відкрило модернізовані Центри обслуговування клієнтів ще в двох районах області. Віднині нову якість сервісу зможуть оцінити понад 12,3 тис споживачів газу Носівського та майже 7 тис Ріпкинського районів.

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту

На автомобільній Київ-Чернігів-Нові Яриловичі тривають роботи з поточного середнього ремонту 15:29

У прикордонному Ріпкинському районі на автомобільній дорозі М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі (на Гомель) тривають роботи з поточного середнього ремонту.

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде

З 27 по 29 серпня гаряча вода подаватись не буде 13:43

До відома мешканців міста Чернігова:

Як працюють кар’єрні радники?

Як працюють кар’єрні радники? 13:04

Шукати роботу та будувати кар’єру тепер допомагають кар’єрні радники, які з’явились у службі зайнятості на початку нинішнього року. Це не нові кадри, а фахівці служби, які пройшли відповідне навчання.