Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 06:40:22

Виконком міськради погодив Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік

19.12.2011   09:39

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради на засіданні 16 грудня заслухав основні показники Програми економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2012 рік.

Серед основних пріоритетних завдань у Програмі передбачено зміцнення економічного потенціалу міста, нарощування обсягів інвестицій, створення сприятливих умов для підприємницької діяльності, сприяння розвитку та оптимізації інфраструктури міста, підвищення добробуту та соціального захисту населення.

Програма також має на меті мінімізацію негативних факторів, які сьогодні стримують економічний та соціальний розвиток міста, адже, 2012 рік буде достатньо складним для економіки міста, зауважила начальник управління економіки міської ради Людмила Максименко.

Доповідач ознайомила з низкою програмних завдань щодо реалізації Генерального плану розвитку міста. Зокрема, планується будівництво дитячого садочку у мікрорайоні Масани, будівництво автодороги, що примикає до 1-го мікрорайону Масани, каналізаційно-насосної станції по вул. Красносільського та ін.

Для задоволення потреб населення у транспортних послугах наступного року заплановано будівництво тролейбусної контактної мережі по вул. 50 років ВЛКСМ та розпочати роботи з будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Щорса до житлового району по вул. Текстильників.

За інформацією управління економіки планується також розпочати роботи з будівництва спортивної споруди зі штучним льодом на території школи № 17 та продовжити оновлення дитячих і спортивних майданчиків міста. Одним з важливих завдань охорони навколишнього природного середовища є продовження робіт з очищення русла річки Стрижень, а саме на ділянці від просп. Перемоги до вул. Київської.

Проте, для виконання окреслених завдань, на переконання начальника управління економіки, необхідно ретельно працювати над наповненням бюджету міста, забезпеченням його стабільності у наступному році та отримати допомогу з державного бюджету.

Виконком міської ради вирішив погодити основні показники економічного і соціального розвитку міста Чернігова та доручив управлінню економіки міської ради доопрацювати Програму з урахуванням бюджетних призначень на 2012 рік та подати на розгляд міської ради.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини