Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 січня, 21:09:08

Володимир Хоменко: "Спільними зусиллями влади, сільських громад та бізнесу ми зробимо життя людей на селі більш комфортним". ФОТО

24.12.2013   20:21

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації під час ознайомлення з роботою молочно-товарного комплексу ТОВ «Крок-Агро» у с. Галиця Ніжинського району та ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд» у с. Білорічиця Прилуцького району.

Основний напрямок роботи підприємства ТОВ «Крок-Агро» в рослинництві – вирощування зернових та кормових культур, у тваринництві – розведення ВРХ молочних порід, поголів’я якої становить 948 голів, в тому числі корів - 457 голів.

Підприємством також надається спонсорська допомога на розвиток соціальної сфери населеного пункту с. Галиця.

Стратегія підприємства «Крок-УкрЗалізБуд» - сталий розвиток, впровадження позитивного досвіду зарубіжних сільськогосподарських виробників, підтримка соціальної інфраструктури району.

ТОВ «Крок-УкрЗалізБуд» є багатогалузевим господарством, яке спеціалізується в рослинництві на вирощуванні зернових та олійних культур, має власний комбікормовий завод об’ємом зберігання 33,5 тис. тонн зерна, в тваринництві – на молочно – м’ясному скотарстві, свинарстві.

В 2010 році підприємством збудований новий доїльний зал німецької фірми „Вестфалія”, завдяки якому утримується молоко класу „Екстра” — найвищого ґатунку та введено в експлуатацію молочний комплекс на 650 голів корів. В 2011 році побудовано приміщення для народження та відгодівлі 80 телят з сучасним доїльним залом. В 2013 році побудовано приміщення для утримання 340 голів ВРХ.

Підприємством залучено близько 28,5 млн.грн. Капіталовкладення направляються на впровадження нових технологій виробництва сільськогосподарської продукції, підвищення культури землеробства і тваринництва.

Як відзначив очільник області, функціонування таких підприємств є прикладом успішної реалізації на теренах області Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава». «Це – основа розвитку всього населеного пункту: робочі місця, де людина у сільській місцевості може заробити гроші для себе та для своєї родини, відрахування до фондів та бюджетів усіх рівнів тощо», - зауважив Володимир Хоменко.

За його словами, для області дуже важлива галузь тваринництва, оскільки подальший розвиток нашої території може відбуватися лише за рахунок інтенсифікації та розвитку аграрно-промислового комплексу.

«У рослинництві ми вже досягли певних результатів – в цьому році отримали більше трьох мільйонів тонн зерна. Але треба розуміти, що це не межа і його буде більше.

Враховуючи те, що основне зерно в нас фуражне, воно є доброю кормовою базою для розвитку тваринництва.

І наше завдання в тому, щоб цей технологічний цикл «від поля – до столу» відбувався за рахунок конверсування корму через тварин і потім йшов у переробку. Це все буде давати нам новий стимул для розвитку сільських територій, створення соціальних умов для життя людей.

Спільними зусиллями влади, сільських громад та бізнесу ми зробимо життя людей на селі більш комфортним», - наголосив Володимир Хоменко.

Аналізуючи загальні підсумки року, що минає, голова облдержадміністрації зазначив, що впродовж року робота органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в зосереджувалась на забезпеченні подальшого розвитку економіки та соціальної сфери, виконання доручень та завдань Президента України.

«Плани на майбутнє у нас великі, наразі ми допрацьовуємо бюджет наступного року. Це бюджет розвитку, бюджет перспективи. Нам є і буде над чим працювати», - підкреслив Володимир Хоменко.

ФОТО Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту

У Чернігові вшанували пам’ять жертв Голокосту 13:25

27 січня, в усьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Ця пам’ятна дата запроваджена рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй від 1 листопада 2005 року.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові

Ніжин: щотижнева оперативна нарада при міському голові 12:42

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини

Андрій Прокопенко: Будемо підтримувати переробників легальної деревини 12:25

Минулого тижня під час робочої поїздки на Корюківщину голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко разом із Корюківським міським головою Ратаном Ахмедовим відвідали ТОВ «Слав-Форест». Це найбільший завод з переробки деревини в області. Обсяг інвестицій – 10 мільйонів євро.

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні

Новий дитсадок на Масанах завдяки тепловим насосам економить на опаленні 12:12

Минулого року у Чернігові в мікрорайоні Масани відкрили новий сучасний дошкільний освітній заклад №3 «Дитяча Академія».

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі

Прикарпатський “Ґердан” у бандурному абонементі 12:03

Колектив “Ґердан” добре знайомий любителям музики — і не тільки в Україні, а й далеко за її межами, його можна назвати одним з мистецьких символів Прикарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини