Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 18 листопада, 23:00:13

Державні службовці облдержадміністрації та райдержадміністрацій успішно пройшли атестацію

23.12.2013   17:15

23 грудня перший заступник голови облдержадміністрації Микола Стрілець провів нараду з керівниками структурних підрозділів та начальниками відділів апарату облдержадміністрації, на якій проаналізували результати атестації державних службовців.

Як зазначалося, в ході атестації було забезпечено об’єктивний розгляд і професійна оцінка діяльності державних службовців. В цілому, переважна більшість державних службовців облдержадміністрації та райдержадміністрацій відповідають займаним посадам. Так, з 1720 службовців, які підлягають атестації в поточному році, таку оцінку отримали 1688 осіб, відповідають займаній посаді за певних умов – 31 особа, не відповідає займаній посаді – одна особа.

За результатами атестації двом головам райдержадміністрацій (Бобровицької, Менської) та керівнику Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації вказано на необхідність забезпечення системності в роботі, підвищення вимогливості до себе та підлеглих під час реалізації наданих повноважень та виконанні, покладених на Управління завдань.

Під час наради Микола Стрілець акцентував увагу присутніх на забезпеченні виконання рішень і рекомендацій атестаційних комісій, підвищенні ділових якостей і професійної компетенції державних службовців, суворому дотриманні Конституції та законів України.
 

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини