Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 23 лютого, 11:14:31

Ніжинського журналіста допитували в міліції через штурм на Банковій 1 грудня

23.12.2013   14:20Агенцiя

Сьогодні дві години редактора ніжинського інтернет-видання “Уездные новости” Ігоря Волосянкіна допитували в Слідчому управлінні ГУМВС в Києві щодо подій 1 грудня на вулиці Банковій. Про це ІМІ розповів Волосянкін після допиту.

Волосянкін

Волосянкін

За словами журналіста, минулого тижня до нього в Ніжин приїхав з Києва міліціонер і вручив йому повістку на допит на 23 грудня на 9 ранку.
“Я живу в Ніжині, приїхав минулого тижня з Києва до мене міліціонер. Подзвонив мені спочатку, що знаходиться в Ніжині. Потім вручив мені повістку під підпис, попередив про відповідальність за неявку на допит.

Я запитав, з якого приводу мене взагалі викликають, нащо він відповів, що “я думав ти знаєш, взагалі-то в тебе хотів запитати”. У самій повістці теж не було вказано, у якій справі мене викликають. Викликав деякий слідчий Вовк”, - розповів Волосянкін.

На допиті Волосянкіна запитували, чи бачив він на Банковій Дмитра Корчинського та Андрія Дзіндзю, а також просили викласти свою версію подій.

“На допит мене викликали у зв'язку зі штурмом Банкової. Мене попросили викласти свою версію подій, хронологію я розповів. Додатково мене запитали, чи не бачив я Корчинського і Дзіндзю. Я сказав, що Корчинського не бачив, а Дзіндзю, якби і бачив, то не впізнав би, тому що я з ним особисто не знайомий. Я також наполіг, щоб занесли в протокол особливо жорстоке поводження "Беркуту" з журналістами під час подій 1 грудня. Я розповів про всі подробиці, всіх їхні дії, що сам особисто бачив, що у мене зафіксовано на плівці”, - розповів Волосянкін, додавши, що на допиті слідчі з ним коректно поводилися і не чинили ніякого тиску.

Також журналіст прокоментував своє поранення під час штурму на Банковій. Він зазначив, що не знає, хто кинув в нього каменем, і не може з впевненістю сказати, що кинули в нього цілеспрямовано.

“Я сумніваюся, що в мене кинули цілеспрямовано каменем. Швидше за все, випадковий був камінь. Хоча я точно теж стверджувати не можу - мені камінь потрапив в потилицю, тому я не бачив, хто кидав”, - розповів журналіст.


http://imi.org.ua/news/42537-nijinskogo-jurnalista-dopituvali-v-militsiji-cherez-shturm-na-bankoviy-1-grudnya.html

Останні новини Чернігівщини

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків

Не 23 лютого... Ось коли треба вітати українських чоловіків 10:31

23 лютого – День Червоної армії і Флоту. Зараз в низці постсоціалістичних країни відзначають це "свято" як День захисника Вітчизни, але українцям про нього давно пора забути. Наша Вітчизна – це Україна, а не СРСР, тому й вітати чоловіків ми маємо в інші дні.

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку

Сергій Сулімовський та духовий оркестр Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ підкорили публіку 17:17

Його концерти завжди проходять з аншлагом, його виконавською майстерністю захоплюються тисячі шанувальників, він не тільки успішний співак, а в 2015 році він ще й став заслуженим артистом України, і все це про одну людину – Сергія Сулімовського.

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.