Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 03:19:07

Представники Партії регіонів здобули впевнену перемогу на проміжних виборах у Чернігівський області

16.12.2013   18:26

15 грудня на Чернігівщині відбулися позачергові вибори сільських голів та повторні вибори депутата місцевої ради.

Беззаперечну перемогу на виборах Хотіївського сільського голови в Корюківському районі здобула Раїса Пилипенко. За неї проголосували 78 % виборців.

За результатами голосування на виборах Товкачивської сільського голови Прилуцького району перемогла Валентина Бобик, яка отримала 70 % довіри мешканців села.

У Бахмацькому районі на виборах Митченківського сільського голови переконливу перемогу здобула член Партії регіонів Людмила Рибальченко. За неї проголосували 55 % виборців.

У Прилуцькому районі на виборах Рибинського сільського голови переміг член Партії регіонів Помаз Геннадій, отримавши 65 % довіри громадян.

У Чернігівському районі посада голови Дніпровської сільради за результатами виборів дісталася Олександру Новіку, котрий набрав 52 відсотка голосів, а посада голови Серединської сільради – Анатолію Піителю 47 відсотків.

Посада голови Об’єднанської сільради в Новгород-Сіверському районі за результатами виборів дісталася члену Партії регіонів Марії Науменко, яка набрала 36 % голосів.

На проміжних виборах депутата сільської ради с.Бакланова Муравійка  Куліківського району 100% голосів виборців набрала член Партії регіонів Віта Павленко.

Якщо врахувати, що Чернігівська область є стратегічно важливою для опозиціонерів, такі результати свідчать не просто про кризу опозиції. Відчувається розчарування громадськості в потенційних можливостях опозиції щось вирішити, у тому політичному середовищі, яке себе називає опозицією. Евромайдан замість того щоб додати, швидше за все, відняв у кандидатів від опозиції кілька відсотків голосів. Агресія, вандалізм, залякування та інші «чорні» технології, продемонстровані опозицією, насторожили виборців. Вони побачили, що авантюризм опозиціонерів здатний поставити Україну на межу громадянського конфлікту. Тому в довірі кандидатам від опозиції було відмовлено.

Новообрані дякують виборцям за підтримку та обіцяють виправдати їхню високу довіру.

Останні новини Чернігівщини

На

На "Кришталі року-2019" Ніжинська міська ОТГ отримала свій "Бюджетний Оскар" 16:33

19 листопада відбулося нагородження переможців рейтингу бюджетної прозорості "Кришталь року-2019".

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови

Відбувся літературно-музичний захід до Дня української писемності та мови 16:22

«Ну що б, здавалося, слова…» – в музеї-заповіднику Михайла Коцюбинського відбулася V імпреза – літературно-музична композиція студентського поетичного театру «Словотвір».

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:10

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1198 випадків захворювання (підозри) на кір.

Ніна Коцур:

Ніна Коцур: "На сцені я живу" 13:05

Ім'я заслуженої артистки естрадного мистецтва України Ніни Коцур чернігівські шанувальники хорової та естрадної пісні вимовляють із захопленням. 35 років, як співає вона на сцені Чернігівського обласного філармонійного центру.