Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 січня, 00:07:07

Представники Партії регіонів здобули впевнену перемогу на проміжних виборах у Чернігівський області

16.12.2013   18:26

15 грудня на Чернігівщині відбулися позачергові вибори сільських голів та повторні вибори депутата місцевої ради.

Беззаперечну перемогу на виборах Хотіївського сільського голови в Корюківському районі здобула Раїса Пилипенко. За неї проголосували 78 % виборців.

За результатами голосування на виборах Товкачивської сільського голови Прилуцького району перемогла Валентина Бобик, яка отримала 70 % довіри мешканців села.

У Бахмацькому районі на виборах Митченківського сільського голови переконливу перемогу здобула член Партії регіонів Людмила Рибальченко. За неї проголосували 55 % виборців.

У Прилуцькому районі на виборах Рибинського сільського голови переміг член Партії регіонів Помаз Геннадій, отримавши 65 % довіри громадян.

У Чернігівському районі посада голови Дніпровської сільради за результатами виборів дісталася Олександру Новіку, котрий набрав 52 відсотка голосів, а посада голови Серединської сільради – Анатолію Піителю 47 відсотків.

Посада голови Об’єднанської сільради в Новгород-Сіверському районі за результатами виборів дісталася члену Партії регіонів Марії Науменко, яка набрала 36 % голосів.

На проміжних виборах депутата сільської ради с.Бакланова Муравійка  Куліківського району 100% голосів виборців набрала член Партії регіонів Віта Павленко.

Якщо врахувати, що Чернігівська область є стратегічно важливою для опозиціонерів, такі результати свідчать не просто про кризу опозиції. Відчувається розчарування громадськості в потенційних можливостях опозиції щось вирішити, у тому політичному середовищі, яке себе називає опозицією. Евромайдан замість того щоб додати, швидше за все, відняв у кандидатів від опозиції кілька відсотків голосів. Агресія, вандалізм, залякування та інші «чорні» технології, продемонстровані опозицією, насторожили виборців. Вони побачили, що авантюризм опозиціонерів здатний поставити Україну на межу громадянського конфлікту. Тому в довірі кандидатам від опозиції було відмовлено.

Новообрані дякують виборцям за підтримку та обіцяють виправдати їхню високу довіру.

Останні новини Чернігівщини

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней

Торік на Чернігівщині не зафіксовано випадків африканської чуми свиней 17:14

Епізоотична ситуація по інфекційних захворюваннях у галузі тваринництва Чернігівської області на початок 2022 року залишалась стабільною і контрольованою, що свідчить про значний обсяг профілактичних заходів, здійснених фахівцями Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини протягом минулого року.

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху

Денис Шинкаренко - призер чемпіонату України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху 13:05

На базі Західного реабілітаційно-спортивного центру в селі Яворів Львівської області у період з 18 по 22 січня 2022 року відбувся чемпіонат України з лижних перегонів серед осіб з порушеннями слуху.

 Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни»

Брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни» 12:59

На сайті Чернігівської облдержадміністрації розміщена брошура «У разі надзвичайної ситуації або війни». Це стислий посібник з порадами, як захистити себе під час небезпечних подій.

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно

1 лютого стартує кампанія зі щеплення від поліомієліту дітей, які не були вакциновані вчасно 12:51

1 лютого в Україні розпочинається кампанія зі щеплення дітей від поліомієліту. Її перший етап охопить дітей віком від 6 місяців до 6 років, які пропустили вакцинацію за Національним календарем, і триватиме три тижні.

Зміна імені – популярна послуга юстиції

Зміна імені – популярна послуга юстиції 12:44

У 2021 році на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми)відділами державної реєстрації актів цивільного стану було зафіксовано більше тисячі звернень про зміну прізвища, імені або по батькові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини