Народний депутат від Чернігова постраждав від нападу. Спецпідрозділи пішли
Народний депутат України Валерій Дубіль постраждав під час нічного штурму на Майдані.
Про це провідомив «Високому Валу» депутат Чернігівської обласної ради Олександр Кодола.
За його словами, в числі інших народним депутатів, він стримував напад спецпідрозділів. Його, як і інших били по руках і по ногах.
В цьому полягає тактика спец підрозділів – бити по ногах, щоб не було видно телекамерам і фотографам. Валерій Дубіль відмовився від госпіталізації.
Кодола додав, що «Беркут», який поставили в на Михайлівський плащі – відмовився рухатися на зачищення у бік майдану .
Також під час нічного штурму поширилася інформація, що підрозділ «Грифон» допомагав відбивати атаку «Беркута». Але ця інформація не знаходить підтвердження.
На Майдані з’явилася і Катрін Аштон. Вона роздавала пиріжки учасникам спротиву.
За словами спеціального кореспондента "ВВ" в Києві Олега Головатенка – автобуси зі спецпідрозділами покидають Майдан.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.