Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 06:56:54

Міський голова: Чернігів має працювати у звичному режимі

10.12.2013   10:59

Комісію з питань надзвичайних ситуацій у Чернігівській міській раді 9 грудня повів міський голова Олександр Соколов.

У засіданні взяли участь представники відповідних міських служб, управлінь і відділів міськради.

Міський голова зазначив, що згідно з прогнозами погоди, очікується пониження температури та снігопади, тому міські служби мають оперативно зреагувати, щоб чернігівці не відчули незручностей.
"Ми повинні попередньо узгодити всі плани, з'ясувати, у кого ще є невирішені питання", - повідомив О.Соколов.

Він наголосив на особливій увазі до безперебійного теплопостачання будинків і закладів соціальної сфери, належній роботі громадського транспорту. Також міський голова звернувся до керівників підприємств, організацій та установ прибрати закріплену за ними територію, а до власників автотранспорту – не залишати його на проїжджій території, щоб не заважати роботі снігоприбиральної техніки.

"Сніг, морози – явища для нас постійні цієї пори року. Усі заклади мають працювати у звичному режимі", - наголосив міський голова.

Заступник міського голови Володимир Кривенко доповів, що 9 грудня до прибирання Чернігова від снігу було залучено 40 одиниць техніки та 350 людей, які розчищали зупинкові комплекси, переходи, прибудинкову територію.

"Якщо опади у подальшому не припиняться, то будемо залучати до розчищення снігу, згідно з укладеними договорами, техніку підприємств", - сказав В.Кривенко. Він додав, що звернувся до керівників комунальних та інших підприємств особисто контролювати процес.

За інформацією міської СЕС, ситуація із рівнем захворюваності на грип та ГРВІ наразі є контрольованою.
 

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.