Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 14:33:05

З професійним святом привітали працівників статистики

06.12.2013   08:26

5 грудня, відзначають своє професійне свято працівники статистики. Державна статистика відіграє важливу роль в усіх сферах життя суспільства, адже органи статистики здійснюють діяльність, спрямовану на збір і обробку статистичної інформації про масові економічні, соціальні, демографічні, екологічні явища і процеси, що відбуваються в Україні та її регіонах.

Чисельний колектив Головного управління статистики в області привітали з професійним святом перший заступник голови обласної державної адміністрації Микола Стрілець, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, керівники структурних підрозділів ОДА.

У своєму вітальному слові Микола Стрілець зазначив, що важко переоцінити роль статистики для сучасної економіки та суспільства, оскільки з кожним роком зростають потреби в надійній та об’єктивній статистичній інформації.

«Органи статистики є не тільки мовчазними свідками, але й активними будівничими нашої держави», - наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

Він відзначив високий професіоналізм працівників статистики, подякував їм від імені голови облдержадміністрації Володимира Хоменка за сумлінну повсякденну працю, побажав і надалі успішно вирішувати складні завдання інформаційного забезпечення державного управління та національної економіки. З нагоди професійного свята кращим працівникам статистики Микола Стрілець вручив державні нагороди та відзнаки облдержадміністрації.

Теплі слова привітань адресував присутнім і Валентин Мельничук, нагородивши колектив Головного управління статистики Почесною грамотою обласної ради.
 

Останні новини Чернігівщини

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

Прокуратура повертає у власність лісового фонду чотири ділянки

Прокуратура повертає у власність лісового фонду чотири ділянки 10:41

За втручання прокурора скасовано право приватної власності на ділянки лісового фонду та історико-культурного призначення оціночною вартістю понад 20 мільйонів гривень

За добу на Чернігівщині виявлено 224 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 1 липня

За добу на Чернігівщині виявлено 224 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 1 липня 10:35

Триває розмінування території області. За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 18 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 224 такі предмети.

У Чернігові створили нове комунальне підприємство

У Чернігові створили нове комунальне підприємство "Теплокомуненерго" 10:34

Створено нове комунальне підприємство “Теплокомуненерго”. Воно займатиметься веденням господарської діяльності ТЕЦ, процес повернення якої в управління міста розпочали у Чернігові минулого місяця.

АНОНСИ ПОДІЙ