Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 14:07:11

Звернення розширеної Ради міської організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді

04.12.2013   08:07Агенцiя

Звернення розширеної Ради міської організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та жителів м. Чернігова

Чернігівська міська організація Партії регіонів та фракція Партії регіонів у Чернігівській міській раді шостого скликання глибоко стурбовані подіями останніх днів, що зумовили напружену ситуацію в нашій державі.

Дії правоохоронних органів по обмеженню прав і свобод громадян на проведення мирних зібрань, які призвели до силового протистояння у столиці України в ніч із 29 на 30 листопада, вважаємо вкрай неприпустимими. Вони повинні бути об’єктивно розслідувані, а винні – обов’язково притягнуті до відповідальності.

Крім того, ми засуджуємо провокаційні дії осіб, які закликають людей до насильницького захоплення держустанов та інших протиправних вчинків, умисно дестабілізують ситуацію і породжують руйнівну хвилю, не розуміючи, що єдиний шлях – це мирне врегулювання конфлікту.

Звертаємося до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України дати публічну відповідну оцінку діям осіб, винних у порушенні конституційних прав громадян. Ніхто не має права жодним чином ставити під загрозу самостійність і незалежність нашої держави!

Переконливо просимо всіх жителів м. Чернігова, студентську молодь дотримуватися громадського порядку, не допускати конфліктів і силових протистоянь, не наражати на небезпеку життя і здоров’я – своє і оточуючих. Чернігівська земля не раз відчувала наслідки міжусобиць, які не приносили нічого, крім руйнації і хаосу. Ми – за мирну працю, за економічну і соціальну стабільність, за цивілізоване громадянське суспільство.

Впевнені, що тільки шляхом мирного діалогу всіх політичних сил і пошуку компромісів можна досягти порозуміння як всередині держави, так і з її зовнішніми партнерами. Європейський курс розвитку, обраний Україною, є незмінним, європейське майбутнє українців – невідворотним!


Голова Чернігівської міської організації Партії регіонів Ігор Москаленко
Керівник фракції Партії регіонів у Чернігівській міській раді Олег Шеремет

Останні новини Чернігівщини

 Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень

Понад 100 порушень санітарного законодавства виявлено в області за минулий тиждень 13:24

Протягом минулого тижня фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області виявили у суб’єктів господарювання понад 100 порушень санітарного законодавства.

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини

На Чернігівщині вшанували пам’ять жертв Голодомору на місці поховання однієї родини 13:18

27 листопада в Ічнянській об’єднаній міській громаді Прилуцького району Чернігівської області в лісі за хутором Кікали, біля села Хаєнки, на місці, де похована родина Кондрацьких, відбулося вшанування жертв Голодомору-геноциду 1932-1933 років.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:13

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну?

Змістовно від МОЗ: У чому небезпека куріння кальяну? 13:11

Останнім часом куріння кальяну набуло особливого поширення. Цей спосіб відпочинку активно пропонується у багатьох кафе та ресторанах і є легкодоступним. Ароматний кальян активно рекламується як безпечний спосіб розслабитись та приємно провести час. Але уявлення про те, що він не приносить шкоди здоров’ю – хибне.

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст

В Ольшані на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки ремонтується аварійний міст 13:05

У 2021 році ремонтується одразу три аварійні мости на дорозі Т-25-24 Борзна - Ічня - Прилуки. У с. Велика Загорівка роботи практично завершені. У селі Івангород роботи ще тривають. У селі Ольшана міст закрито для проведення аварійних робіт з листопада 2021 року.