Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 05:58:49

Треба забезпечити спокій і повинен діяти закон, -

03.12.2013   11:03

наголосив під час термінового засідання Президії Чернігівської обласної ради голова фракції Партії регіонів в обласній раді Микола Стрілець.

Президія обласної ради була скликана 2 грудня за ініціативою фракції Партії регіонів та двох депутатських груп "За Чернігівщину" та "Рідна Чернігівщина".

Головною метою проведення засідання Президії облради було прийняття Звернення до керівництва держави, у якому депутати обласної ради засуджують дії правоохоронних органів щодо насильницького розгону мирного Євромайдану.

Голова обласної ради Анатолій Мельник поінформував членів президії про те, що в ніч з 29 на 30 листопада в місті Києві на Майдані Незалежності відбулися події, які привели до силового протистояння. І запропонував прийняти звернення до керівників держави.

Представники опозиції наполягали на скликанні сесії обласної ради для прийняття звернення. Голова депутатської фракції політичної партії ВО«Батьківщина» Олександр Кодола підкреслив: «Президія дуже маленький орган в порівнянні з ситуацією в країні». Але згідно з регламентом обласної ради, про який нагадав перший заступник голови облради Іван Коробка, президія має повноваження розглядати важливі питання в міжсесійний період та приймати відповідні рішення.

В результаті відбулася дискусія з представниками опозиційних партій. Голова фракції Партії регіонів в облраді Микола Стрілець закликав членів Президії не політизувати ситуацію і не брати на себе функції Верховної ради і Президента. Він підкреслив, що у даному випадку потрібно зробити все для того, щоб відбулося об’єктивне розслідування подій і відповідальність понесли ті, хто скоїв злочин.

В результаті обговорення проекту Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України, із врахуванням внесених депутатами пропозицій та зауважень, Президія обласної ради затвердила Звернення президії Чернігівської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та жителів області щодо силового протистояння у місті Києві на Майдані Незалежності.

А також Президія рекомендувала керівникам засобів масової інформації його оприлюднити, а голові обласної ради Мельнику А.І. передати дане рішення до керівництва держави, та районних і міських (міст обласного значення) рад Чернігівської області.

Анатолій Мельник запевнив журналістів, що підпише Звернення того ж дня.


До теми: Звернення президії Чернігівської обласної ради. ДОКУМЕНТ

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.