Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 15 листопада, 13:32:55

Треба забезпечити спокій і повинен діяти закон, -

03.12.2013   11:03

наголосив під час термінового засідання Президії Чернігівської обласної ради голова фракції Партії регіонів в обласній раді Микола Стрілець.

Президія обласної ради була скликана 2 грудня за ініціативою фракції Партії регіонів та двох депутатських груп "За Чернігівщину" та "Рідна Чернігівщина".

Головною метою проведення засідання Президії облради було прийняття Звернення до керівництва держави, у якому депутати обласної ради засуджують дії правоохоронних органів щодо насильницького розгону мирного Євромайдану.

Голова обласної ради Анатолій Мельник поінформував членів президії про те, що в ніч з 29 на 30 листопада в місті Києві на Майдані Незалежності відбулися події, які привели до силового протистояння. І запропонував прийняти звернення до керівників держави.

Представники опозиції наполягали на скликанні сесії обласної ради для прийняття звернення. Голова депутатської фракції політичної партії ВО«Батьківщина» Олександр Кодола підкреслив: «Президія дуже маленький орган в порівнянні з ситуацією в країні». Але згідно з регламентом обласної ради, про який нагадав перший заступник голови облради Іван Коробка, президія має повноваження розглядати важливі питання в міжсесійний період та приймати відповідні рішення.

В результаті відбулася дискусія з представниками опозиційних партій. Голова фракції Партії регіонів в облраді Микола Стрілець закликав членів Президії не політизувати ситуацію і не брати на себе функції Верховної ради і Президента. Він підкреслив, що у даному випадку потрібно зробити все для того, щоб відбулося об’єктивне розслідування подій і відповідальність понесли ті, хто скоїв злочин.

В результаті обговорення проекту Звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України, із врахуванням внесених депутатами пропозицій та зауважень, Президія обласної ради затвердила Звернення президії Чернігівської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та жителів області щодо силового протистояння у місті Києві на Майдані Незалежності.

А також Президія рекомендувала керівникам засобів масової інформації його оприлюднити, а голові обласної ради Мельнику А.І. передати дане рішення до керівництва держави, та районних і міських (міст обласного значення) рад Чернігівської області.

Анатолій Мельник запевнив журналістів, що підпише Звернення того ж дня.


До теми: Звернення президії Чернігівської обласної ради. ДОКУМЕНТ

Останні новини Чернігівщини

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько

Відкрилася перша персональна виставка робіт молодої художниці Алени Сенько 12:45

14 листопада у Ніжинському міському Будинку культури відкрилася персональна виставка робіт молодої художниці ромської національності, члена Ніжинської асоціації ромів «ЗОР» Алени Сенько, за підтримки Посла толерантності ПРООН в Україні Золи Кондур.

"Слуга народу" виключила Антона Полякова із фракції 12:40

15 листопада фракція "Слуга народу" вирішила виключили народних депутатів Анну Скороход і Антона Полякова.

З місцевим ФМ РАДІО

З місцевим ФМ РАДІО "ОNE.ФМ" - Чернігів, Носівка, Бобровиця, Гончарівське, Парафіївка, Срібне 12:28

14 листопада на засіданні Національної ради визначено переможців конкурсу на мовлення на фм частотах у 6 населених пунктах області: м. Бобровиця, 88,9 МГц, смт Гончарівське, 90,7 МГц, м. Носівка, 91,3 МГц, смт Парафіївка, 90,2 МГц, смт Срібне, 101,7 МГц, м. Чернігів, 92,0 МГц − ТОВ «Студія «1.ФМ», м. Чернігів («Onefm»).