Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 червня, 12:14:07

35-а сесія міської ради розглянула всі питання порядку денного та завершила свою роботу

29.11.2013   16:42

Після затвердження порядку денного 35-ї сесії Чернігівської міської ради 6 скликання, яка відбулась 29 листопада, міський голова Олександр Соколов повідомив про дострокове припинення депутатських повноважень Віктора Миколайовича Бережного у зв'язку з призначенням його на посаду заступника міського голови, не сумісну з виконанням депутатських повноважень, та включенням його до складу виконавчого комітету міської ради.

Депутати міської ради заслухали відповідну інформацію Чернігівської міської виборчої комісії Чернігівської області, яку зачитала член комісії Галина Щербина, щодо визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата у депутати Чернігівської міської ради у виборчому списку міської організації політичної партії "Громадянська солідарність" та реєстрацію депутатом Чернігівської міської ради 6 скликання по багатомандатному виборчому округу Должикової Ірини Олександрівни, повноваження якої як депутата почались з моменту оголошення рішення комісії.

Міська рада затвердила проект рішення про виконання міського бюджету за 9 місяців 2013 року. З основними показниками виконання міського бюджету та внесенням запропонованих змін і доповнень на 2013 рік ознайомив присутніх заступник міського голови-начальник фінансового управління Віктор Бистров.

Депутати Чернігівської міської ради прийняли звернення до Президента України В. Ф. Януковича, Голови Верховної Ради України В. В.  Рибака та Прем'єр-міністра України М. Я.Азарова щодо затримки проходження платежів через рахунки Державної казначейської служби.

У зверненні йдеться про те, що через незадовільне фінансування ускладнено виконання органами виконавчої влади та місцевого самоврядування власних та делегованих їм державою повноважень, оскільки дестабілізує роботу бюджетних установ охорони здоров'я, соціального захисту, освіти, культури та ін. Зростають також борги установ соціальної сфери перед тепло- та енергопостачальними підприємствами. Зважаючи на це, депутати просять терміново вирішити питання здійснення Державною казначейською службою платежів бюджетних установ міста відповідно до платіжних доручень у межах строків, визначених чинним законодавством.

Міська рада також схвалила Програму надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям м. Чернігова на 2014-2018 роки, розробником якої є відділ звернень громадян та соціальних питань міської ради. Програма має на меті створення сприятливих умов для реабілітації та соціального захисту мешканців міста, які цього потребують, а також, матеріальна підтримка мешканців, які потрапили у скрутні життєві обставини.

Останні новини Чернігівщини

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня

За добу на Чернігівщині виявлено 372 вибухонебезпечні предмети — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 28 червня 11:51

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 15 разів залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 372 такі предмети.

На Чернігівщині поліцейські провели благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України 11:37

Вихідними в місті Мена відбувся турнір з міні-футболу серед поліцейських. У змаганнях брали участь 4 команди поліцейських Корюківського району.

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру

На Чернігівщині газівники модернізують критичну інфраструктуру 11:29

У місті Сновськ фахівці АТ «Чернігівгаз» демонтували газовий колодязь, проклали новий газопровід та повністю замінили лінію редукування газорегулювального пункту (ГРП).

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії

Село на Чернігівщині обстріляли зі ствольної артилерії 09:57

27 червня 2022 року, з 19.20 до 19.35 у районі населеного пункту Гірськ Чернігівської області зафіксовано 15 вибухів (виходів) та 15 вибухів (приходів).