Чернігівський Євромайдан 28 листопада – гарячий чай, кава і метри підписів за Угоду з ЄС
В четвер, 28 листопада у Чернігові знову відбулася акція на підтримку вимоги до президента України Віктора Януковича підписати угоди про асоціацію з Європейським союзом.

Цього разу традиційний чернігівський Євромайдан проходив у форматі «чаювання».
Всі охочі приносили чай і печиво і пригощали одне одного.
Учасники також писали свої побажання до президента Віктора Януковича. Полотнище з підписами обіцяють повезти в на київський Євромайдан.
Зустріч на підтримку євроінтеграції цього разу зібрала більше сотні чернігівців і тривала не більше години.
Організатори акції заявили присутнім, що Євромайдан в Чернігові виконав свою місію - задекларував європрагнення чернігівців, а тепер доля інтеграції залежить від президента і політиків. Попри це, учасники більшістю голосів вирішили провести Євромайдан також і завтра, 29 листопада, коли вже стане відоме рішення Вільнюського саміту.
Нагадаємо, напередодні виконавча служба за підтримки міліції демонтувала намети й сцену чернігівського Євромайдану. Позов до суду, постанову якого так оперативно виконали правоохоронці, ініціювала міська влада.
Останні новини Чернігівщини
Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07
Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні
На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03
Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла
Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16
З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Ринок праці мовою цифр 11:57
Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53
Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)