Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 січня, 02:39:44

Меняни провели акцію на підтримку підписання Угоди про асоціацію з ЄС

28.11.2013   22:31Агенцiя

У середу, 27 листопада, у Мені пройшла акція на підтримку підписання Угоди про Асоціацію з Європейським Союзом.

Проходив захід на центральній площі міста біля райдержадміністрації. Почався о 15.00 і тривав майже годину.

На зібрання прийшло близько 60 чоловік - представники опозиційних партій, громадські активісти та інші жителі міста. Основна частина мітингуючих - люди середнього віку, літніх було менше, молоді - ще менше.

Усі бажаючи могли виступити, і багато хто цією можливістю скористався. Зокрема, прийшов на зустріч і виступив міський голова Федір Фесюн. Він зазначив, що не проти євроінтеграції, але тільки якщо йти в Європу обдумано і на вигідних умовах.

Під час акції її організатори збирали підписи під резолюцією про підтримку євроінтеграційного курсу України. За останніми даним, її підписало 63 особи.

Хоча організували акцію представник місцевих осередків опозиційних партій, вона проходила без партійних прапорів. Майоріли лише прапори України і Європи.

Нагадаємо, що на останній сесії міської ради депутати прийняли рішення вивішувати у місті прапори Європи під час свят та урочистостей.

Останні новини Чернігівщини

Small talk: 6 найпоширеніших помилок

Small talk: 6 найпоширеніших помилок 17:48

Спілкування з незнайомими людьми може викликати незручні паузи та дискомфорт. Звісно, з усіма мати гарні стосунки неможливо, але навчитись правильно вести розмову, навіть про погоду, моду, книги, необхідно.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів

Смачні рецепти вихідного дня: зимові салати, які можна приготувати без свіжих овочів 17:29

Взимку купувати свіжі овочі не лише дорого. На смак вони також відрізняються від літніх, адже ростуть не на вулиці, а в теплицях.

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 24 до 30 січня 2022 року 17:12

Тиждень з 24 січня астрологічно буде дуже активним. У цей час зміниться загальне тло і підстави ухвалення рішень. Дедалі менше ухвалюватимуться інтуїтивні рішення. У цей час більшого значення набувають дії, засновані на конкретних планах.

23 січня - який день, свято та прикмети

23 січня - який день, свято та прикмети 17:03

23 січня у світі святкують День письма та День пирога. У церковному календарі День пам'яті святителя Григорія, єпископа Ніського та Пратулінських мучеників.