Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 09:31:07

Ніжинські студенти вийшли на мітинг у підтримку євроінтеграції

28.11.2013   22:02Агенцiя

З самісінького ранку більше сотні студентів НДУ вийшли на студентський страйк на підтримку євроінтеграції України.

Біля нового корпусу університету на підтримку страйку прийшли й студентки й студенти більшості факультетів. У руках мітингарі тримали виготовлені власноруч плакати з надписами «Україна – це Європа», «Європа – це ми», «Кохайтеся, чорноброві, та не з москалями», «Молодь нації – за євроінтеграцію».

Страйк проходив під прапорами України і Європейського союзу, та національною й державною символікою. Жодних прапорів політичних партій на мітингу не було.

Представники страйкового комітету зачитали резолюцію зібрання – студенти НДУ оголосили дводенний страйк 28 та 29 листопада на підтримку всеукраїнського студентського страйку за євроінтеграцію. За резолюцію зборів проголосували одноголосно всі присутні страйкарі. Після чого, найактивніші мітингувальники вручили «затверджену» резолюцію ректорові ніжинського університету.

Хоча жодної політичної символіки на мітингу не було, та ректор усе одно говорив, що студентів на ніжинський «майдан» привела якась політична сила. Він наголошував, що мітингарі ще досить юні й нічого не розуміють із того, що відбувається навколо. А також сказав, що на подібні мітинги кожен повинен виходити з власної волі, а не щоб хтось приводив.

Студенти ж говорили -  їх об’єднало прагнення, щоб Україна стала повноцінною європейською, сучасною та правовою країною. А також наголосили, що вони вийшли на мітинг із особистого вибору й ніхто їх не змушував та не умовляв приходити.

Із уже звичного євромайданівського „Чорні брови, карі очі – я до Путіна не хочу!” почали свої виступи дівчата-страйкарки.

Студенти розповіли, що навколо їхнього страйку ходять вже недобрі чутки. Вони говорять, що злі язики переконують усіх, що студенти вийшли на мітинг лише задля того, щоб прогуляти пари. Проте, студколектив запевнив, що вони готові відпрацьовувати всі «енки» та навчатись ще наполегливіше, щоб наздогнати пропущений матеріал.

«Ми повинні показати, що люди, які вийшли на страйк – це свідомі, організовані, відповідальні студенти, які здатні добре вчитися, але можуть і вийти на захист свого вибору», — звернулася до всіх присутніх представниця страйкового комітету.

Студенти наголосили, що вільний вибір кожного з них, вибір освіченого громадянина самостійної України – у родині європейських народів, і ще раз закликали студентів та усіх небайдужих ніжинців виходити на акції вияву громадянської позиції на вулицях міста.

 

Відео з соціальної мережі групи Євромайдан.Ніжин

 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:55

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 20 січня по 8:00 21 січня 2022 року

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи

На Чернігівщині фермера оштрафували на 304,2 тис. гривень за незаконне вирощування кукурудзи 07:54

На Чернігівщині інспектори Держгеокадастру виявили незаконний посів кукурудзи, розрахована шкода державі становить 304,2 тис. грн.

21 січня - який день, свято та прикмети

21 січня - який день, свято та прикмети 07:10

21 січня у світі відзначаються Міжнародний день обіймів, День дотепних фраз, Міжнародний день фетишу, Міжнародний день дитячого свята, Міжнародний день тренувальних штанів.

Пресконференція В’ячеслава Чауса про «Велике будівництво»: Результати в області помітні всім

Пресконференція В’ячеслава Чауса про «Велике будівництво»: Результати в області помітні всім 07:09

Голова Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус поспілкувався зі ЗМІ області щодо результатів президентської програми «Велике будівництво» у 2021 році.