Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 травня, 18:11:10

Микола Стрілець: Роботу депутатського корпусу необхідно активізувати

28.11.2013   10:32

Голова депутатської фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді Микола Стрілець на засіданні фракції, яке відбулося 26 листопада, наголосив, що необхідно виконувати рішення розширеного засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів.

Засідання фракції розпочалося із розгляду одного із головних питаннь “Про стан та основні напрямки підвищення взаємодії партійних організацій і депутатів членів фракцій Партії регіонів у радах усіх рівнів”.

- Стан справ засвідчує про необхідність активізації роботи депутатського корпусу, зокрема депутатів нашої фракції, - підкреслив Микола Іванович.

На виконання рішення Ради переглянуто та вдосконалено закріплення депутатів фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді за територіями, що відповідають виборчим округам. Микола Стрілець нагадав присутнім, що основним завданням для депутата є робота в округах, а також підвищення ефективності роботи районних, міських партійних організацій на місцях.

Голова депутатської фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді наголосив, що потрібно визначити у районних та міських партійних організаціях відповідальних осіб за координацію роботи фракцій у радах усіх рівнів та налагодження чіткої вертикалі їх взаємодії. На засіданні також було підкреслено, що розпочалася робота по створенню Ради керівників фракцій Партії регіонів у радах усіх рівнів.

- Однією із ключових форм роботи депутата обласної ради має стати його персональна участь у заходах, які проводяться з нагоди відзначення свят та подій на державному рівні, – зазначив у своєму виступі Микола Стрілець. Він додав, що особлива увага при цьому повинна приділятись заходам із вшанування окремих категорій громадян, насамперед інвалідів, дітей, малозабезпечених.

Микола Іванович нагадав, що тільки у грудні відзначаються Міжнародний день інвалідів, День благодійництва, День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та День Святого Миколая.

Голова фракції закликав депутатів приділити особливу увагу Дню Святого Миколая, щоб в цей день депутати привітали малечу в округах та не забули про малозабезпечені та багатодітні сім’ї, які потребують допомоги.

- Завдання, які стоять перед нами, не прості, - підкреслив голова депутатської фракції Партії регіонів в Чернігівській облраді, і додав, - системна, професійна, ефективна, злагоджена робота членів Партії регіонів, а в першу чергу, депутатів нашої фракції, та персональна відповідальність кожного із нас забезпечить їх виконання.

Останні новини Чернігівщини

   Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону

Служба зайнятості розпочала підготовку кадрів до наступного опалювального сезону 16:24

Причому як для роботодавців, так і для шукачів роботи, ця послуга цілком безкоштовна. Переконатися в цьому вже сьогодні мають змогу три підприємства, а саме: ТП «Прилукитепловодопостачання» АТ «Облтеплокомуненерго» та ТОВ «Ніжин ТеплоМережі».

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома

Чернігівські багатоповерхівки готуватимуть до зимового сезону, обстежуючи системи опалення. Власників помешкань у вказану дату просять бути вдома 15:59

Виявлятимуть та усуватимуть пориви та пошкодження систем опалення будинків, які могли утворитися після замерзання і розмерзання внутрішньобудинкових теплових мереж у той час, коли Чернігів був під прицілом російської артилерії та авіації.

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень

На Чернігівщині поліцейські вилучили у наркоторгівця заборонені речовини вартістю понад 2 мільйони гривень 15:53

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції та регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю затримали 32-річного мешканця Прилук, у якого виявили загалом 7 кілограмів психотропних речовин та наркотичних засобів. Затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ

У Чернігові до 3 червня не буде гарячої води, - Чернігівська ТЕЦ 15:46

КЕП "Чернігівска ТЕЦ" повідомляє, що гаряча вода, як раніше було заявлено, з 20 травня в будинки та установи міста подаватись не буде.

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ»

Укрзалізниця призначає новий поїзд «Суми-Чернігів-Івано-Франківськ» 15:43

Укрзалізниця призначає новий двогрупний поїзд та з’єднує Суми та Чернігів з Івано-Франківськом.