Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 грудня, 05:32:50

Влада Чернігова готова підтримувати ОСББ

16.12.2011   08:13

Про ефективне вирішення проблем, що стоять на шляху створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Чернігові, йшлося сьогодні в міській раді на засіданні комісії з питань розвитку об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Коротку характеристику стану справ у цьому напрямку дав заступник міського голови Микола Сенькович. Він наголосив, що пріоритетною формою організації обслуговування житла буде передача його на утримання безпосередньо населенню шляхом створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). На сьогодні у Чернігові зареєстровано 29 таких об’єднань.

М. Сенькович зауважив, що з метою поглиблення демонополізації та подальшої реалізації конкурентної політики на території міста створені або реорганізовані і функціонують підприємства різних форм власності, що надають житлово-комунальні послуги. Так, діє підприємство колективної форми власності (об’єднання житлово-будівельних кооперативів), що обслуговує 127 кооперативних будинків. 45 будинків утримують три приватні підприємства (ПП “Техкомсервіс”, ТОВ “Габріель”, ПП “Мрія-сервіс”). Також діють два підприємства, що обслуговують близько 30 відомчих житлових будинків.

Учасники засідання обговорили цілий ряд технічних питань, які виникають перед об’єднаннями співвласників, та шляхи їх вирішення. Це, зокрема, питання механізму передачі земельних ділянок в оренду співвласникам, розробки типової угоди про участь міста в організації та фінансуванні першого після передачі будинку капітального ремонту, в заміні та модернізації ліфтів у будинках, впровадження енергозберігаючих технологій та інші.

Для прискорення процесу створення ОСББ та для підтримки уже діючих об’єднань прийнято рішення утворити постійно діючі консультативні центри. Тут мають працювати досвідчені спеціалісти, які надаватимуть необхідну методичну та практичну допомогу.

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.