Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 березня, 22:35:55

Влада Чернігова готова підтримувати ОСББ

16.12.2011   08:13

Про ефективне вирішення проблем, що стоять на шляху створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у Чернігові, йшлося сьогодні в міській раді на засіданні комісії з питань розвитку об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

Коротку характеристику стану справ у цьому напрямку дав заступник міського голови Микола Сенькович. Він наголосив, що пріоритетною формою організації обслуговування житла буде передача його на утримання безпосередньо населенню шляхом створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). На сьогодні у Чернігові зареєстровано 29 таких об’єднань.

М. Сенькович зауважив, що з метою поглиблення демонополізації та подальшої реалізації конкурентної політики на території міста створені або реорганізовані і функціонують підприємства різних форм власності, що надають житлово-комунальні послуги. Так, діє підприємство колективної форми власності (об’єднання житлово-будівельних кооперативів), що обслуговує 127 кооперативних будинків. 45 будинків утримують три приватні підприємства (ПП “Техкомсервіс”, ТОВ “Габріель”, ПП “Мрія-сервіс”). Також діють два підприємства, що обслуговують близько 30 відомчих житлових будинків.

Учасники засідання обговорили цілий ряд технічних питань, які виникають перед об’єднаннями співвласників, та шляхи їх вирішення. Це, зокрема, питання механізму передачі земельних ділянок в оренду співвласникам, розробки типової угоди про участь міста в організації та фінансуванні першого після передачі будинку капітального ремонту, в заміні та модернізації ліфтів у будинках, впровадження енергозберігаючих технологій та інші.

Для прискорення процесу створення ОСББ та для підтримки уже діючих об’єднань прийнято рішення утворити постійно діючі консультативні центри. Тут мають працювати досвідчені спеціалісти, які надаватимуть необхідну методичну та практичну допомогу.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська поліція розшукала зниклий пам’ятний знак та допомогла повернути його на місце: триває розслідування всіх обставин інциденту 13:48

Близько 8-ї ранку 22 березня до поліції надійшло повідомлення про зникнення на проспекті Миру в Чернігові кам’яного пам’ятного знаку, який має історично-культурну цінність.

 Загорнули труп в килим та вивезли в іншу область: поліція Чернігівщини розкрила вбивство мешканця Конотопа

Загорнули труп в килим та вивезли в іншу область: поліція Чернігівщини розкрила вбивство мешканця Конотопа 13:44

Оперативники карного розшуку Головного управління Нацполіції в Чернігівській області спільно з колегами Ніжинського райвідділу поліції встановили особи всіх причетних до вбивства 45-річного чоловіка, тіло якого було знайдено на межі Чернігівської та Сумської областей.

УВКБ ООН та Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні актуалізують потреби області для продовження співпраці

УВКБ ООН та Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні актуалізують потреби області для продовження співпраці 13:40

УВКБ ООН активно працює в області, зосередивши увагу на відновленні. Зокрема, за підтримки БФ «Рокада» (один із партнерів УВКБ ООН), замінили вікна та відремонтували дахи у деяких будинках мікрорайону Бобровиця.

Чернігівська область: під час пожежі будинку загинув літній чоловік

Чернігівська область: під час пожежі будинку загинув літній чоловік 13:33

22 березня о 18:10 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в с. Козацьке Бобровицької територіальної громади.

 Чаус на зустрічі з представниками агентств ООН та неурядових організацій: Наразі найнагальніше – це відбудова житла

Чаус на зустрічі з представниками агентств ООН та неурядових організацій: Наразі найнагальніше – це відбудова житла 13:28

Із 200 організацій-донорів області, близько 40 – це установи та організації ООН, більш ніж 160 – міжнародні та національні фонди, програми, громадські та благодійні організації.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини