Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 листопада, 04:49:07

Регіонали Чернігівщини повністю підтримують виважені дії Уряду та Президента України Віктора Януковича. ДОКУМЕНТ

27.11.2013   11:53

27 листопада відбулося спільне засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів та фракції Партії регіонів в Чернігівській обласній раді за участю народного депутата України Михайла Чечетова.

Головним було питання евроінтеграції. Підкреслювалося, що саме за активної підтримки Партії регіонів євроінтеграційна політика України вперше за роки незалежності набула необхідної динаміки та реального прагматичного змісту. За дуже короткий відрізок часу вдалося наблизити Украину до Європи, пройти шлях, який інші політичні сили навіть й не могли розпочати.

Як підкреслив у своєму виступі Михайло Чечетов, головним орієнтиром євроінтеграційного процесу є створення оптимальних зовнішньополітичних умов для подальшої модернізації всіх сфер суспільного життя, підвищення конкурентоздатності вітчизняної економіки, стандартів життя громадян України. Народний депутат України у своєму виступі наголосив, що саме інтереси українського суспільства вимагають збалансованого, виваженого підходу до процесу євроінтеграції, всебічного аналізу досягнутих і перспективних домовленостей та угод.

Голова обласної організації Партії регіонів Володимир Хоменко акцентував увагу присутніх на тому, що Президент України і його політична сила несе відповідальність за щоденне життя наших людей сьогодні. "Європейський вектор і шлях у Європу починається не з майданів. А з утримання власного оселі, повазі один до одного та до чинного законодавства," - наголосив Володимир Миколайович.

Присутні одноголосно підтримали Резолюцію спільного засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів в Чернігівський обласній раді по підтримці виважених дій Уряду та Президента України Віктора Януковича.

РЕЗОЛЮЦІЯ
спільного засідання Ради Чернігівської обласної організації Партії регіонів та Фракції Партії регіонів в Чернігівський обласній раді

Україна проголосила євроінтеграцію пріоритетним напрямком своєї політики.
Завдяки Президенту та Уряду євроінтеграційна політика України вперше за роки незалежності набула необхідної динаміки та реального прагматичного змісту. За дуже короткий відрізок часу вдалося наблизити Україну до Європи, пройти шлях, який інші політичні сили навіть не могли розпочати.
На цьому шляху єдиним пріоритетом є захист національних інтересів, інтересів суспільства та кожного громадянина.
Інтереси українського суспільства вимагають від нас збалансованого, виваженого підходу до процесу прийняття рішень, всебічного аналізу досягнутих і перспективних домовленостей та угод.
Ми розуміємо нашу спільну відповідальність перед українським народом за результативність і ефективність нашої політики.
Виходячи з цього, ми заявляємо про повну підтримку виважених дій Уряду та Президента України Віктора Януковича.
Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями,  а в основі розвитку економіки - сучасні європейські стандарти та високий рівень життя людей. Це завдання має об'єднувати і консолідувати всіх заради побудови квітучої, заможної України.

Чернігів, 27 листопада 2013 року

 

Останні новини Чернігівщини

Представлено нового прокурора області

Представлено нового прокурора області 18:07

До призначення Андрій Парусов працював у прокуратурі Тернопільської області та ГПУ.

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз

У справі про загибель підлітка у Прилуках проводиться 17 експертиз 16:23

Заступник Голови Нацполіції – начальник Головного слідчого управління Максим Цуцкірідзе повідомив батькам загиблого 14-річного Дениса Чаленка і громадськість про перебіг розслідування за фактом смерті хлопця.

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом

Новобілоуська громадана розпочала роботу над Статутом 14:09

Чернігівський Ресурсний центр з розвитку місцевої демократії, який діє на базі громадської організації Центр «Доброчин», провів інформаційну зустріч в Новобілоуській сільській раді 14 листопада 2019 року.

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу

Підприємці Чернігівщини спілкувалися з експертами з питань захисту бізнесу 13:20

Із 2015 року в Україні діє незалежний консультативно-дорадчий орган Кабінету Міністрів – Рада бізнес-омбудсмена. Туди може звернутись кожна юридична особа або приватний підприємець, які мають обґрунтовані претензії на незаконні дії чиновників.

"Небо над головами" 13:11

Кафедрою теорії та історії держави і права, конституційного права спільно із ГО «Україна без тортур» та Координаційною радою молодих юристів при головному управлінні юстиції в Чернігівській області було організовано й проведено круглий стіл на тему «Небо над головами в умовах несвободи».