VІI обласна звітно-виборча конференція обласної організації ветеранів України
15 грудня відбулася VІI обласної звітно-виборчої конференції обласної організації ветеранів України.
Перед початком роботи конференції присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять друзів і колег, які були в складі обласної ради ветеранів і пішли з життя протягом звітного періоду.
Першим був заслуханий звіт про роботу обласної ради ветеранів з 29 листопада 2007 по 15 грудня 2011 років та проаналізовано завдання обласної організації ветеранів на майбутній статутний звітний термін. Доповідав з цього питання голова обласної ради ветеранів, член ради і президії організації ветеранів України, делегат п’ятого з’їзду Міжнародної спілки співдружності ветеранів СНД Анатолій Москаленко.
Звітував про зроблене ревізійною комісією її голова Володимир Білов.
Були прийняті доповнення та уточнення до Статуту організації ветеранів України.
Після обговорення питань порядку денного одноголосно була прийнята Постанова VII звітно-виборчої конференції обласної організації ветеранів України.
Також учасники зборів обрали членів обласної ради ветеранів, ревізійної комісії обласної організації та делегатів на V з’їзд організації ветеранів України.
В області більше 72 тисяч ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни користуються пільгами з оплати житлово-комунальних послуг. А відповідно до Закону України “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” встановлено надбавки до пенсії майже 65 тисячам громадянам, що дало змогу збільшити отримувані пенсії в середньому на 30 відсотків прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.
Ветерани області охоплені послугами системи охорони здоров’я, пріоритетами роботи якої є доступність, якість, наближення медичної допомоги до мешканців районів віддалених від центру, особливо у сільській місцевості.
Завершено роботу по забезпеченню ветеранів війни слуховими апаратами. Так, протягом 2011 року слухові апарати отримали 189 інвалідів війни.
Область здійснює фінансову підтримку статутної діяльності громадських організацій ветеранів. Для цього в місцевих бюджетах області на 2011 рік передбачено кошти в сумі 876 тисяч гривень, що на 11% більше у порівнянні з минулим роком. Зокрема, обласна організація ветеранів України отримує більше 200 тисяч гривень. А до Дня інвалідів обласній організації ветеранів України з обласного бюджету додатково виділено 10 тис. гривень.
У роботі конференції взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка керівники управлінь та інших підрозділів органів виконавчої влади в області, міст і районів.
Від імені голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Миколайовича Хоменка Олександр Шанойло привітав всіх учасників VII обласної звітно-виборної конференції обласної організації ветеранів України та побажав щастя, здоров’я, добра, енергії та бадьорості духу.
Іван Коробка зазначив: "Брати участь у роботі конференції - це нагода почути про проблеми літніх людей та засвідчити повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима нелегкі життєві дороги. Хочу вклонитися вашій мудрості, силі духу, вірі у майбутнє України та її народу."
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.