Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 18:20:51

Оголошені переможці конкурсу журналістських робіт, що висвітлюють соціальні та екологічні питання Чернігівщини

15.12.2011   12:24Агенцiя

13 грудня у Прилуках на тютюновій фабриці відбулось засідання журі, під час якого підбито результати конкурсу статей, що висвітлюють соціальні та екологічні питання Чернігівщини. Метою конкурсу було стимулювати підвищення обізнаності широкої громадськості області з актуальних соціальних та екологічних питань Чернігівщини та шляхами їх конструктивного вирішення. Рішення щодо переможців прийнято одноголосно.

Склад журі:
• Сивенко Олександр Іванович – заступник міського голови м. Прилуки;
• Никоненко Дмитро Миколайович – в.о. начальника управління у справах преси та інформації Чернігівської обласної державної адміністрації;
• Шульга Олександр Олександрович – директор Ічнянського національного природного парку;
• Бондаренко Петро Михайлович – менеджер зі зв’язків з громадськістю, компанія “Бритіш Американ Тобакко Україна”;
• Тищенко-Тишковець Олена Миколаївна – менеджер з комунікативних питань, компанія “Бритіш Американ Тобакко Україна”.

Переможцями конкурсу стали:

• у номінації "Сталий розвиток сільського господарства та довкілля” – Олександр Бойко, матеріал "Плискунівські ініціативи”, газета "Град Прилуки” (№ 26 (500) від 29 червня 2011 року);

• у номінації "Розвиток громади” – Валентина Матвієнко, матеріали "Нам до джерел вертатися пора” і "А з тієї криниченьки орли воду п’ють”, газета "Прилуччина” (№ 45 від 17 червня 2011 року та № 47 від 24 червня 2011 року відповідно);

• у номінації "Розвиток людини” – Григорій Каліш, матеріал "У глибинку зайшли, щоб запалити зорю. І… зажити по-європейськи”, газета "Прилуччина” (№ 24 від 1 квітня 2011 року);

• іменна номінація "Бритіш Американ Тобакко Україна” –, серія матеріалів „На кордоні хмарища похмурі”, автор Олексій Несторенко, газета "Носівські вісті” (16 липня, 6 серпня, 3 вересня, 17 вересня 2011 року).

Конкурс проводився компанією “Бритіш Американ Тобакко Україна” за підтримки управління у справах преси та інформації облдержадміністрації протягом червня-жовтня 2011 року. Загалом на конкурс надійшло 22 статті. Критерії вибору переможців – повне та об’єктивне розкриття теми, наявність пропозицій щодо розв’язання піднятих проблемних питань або наведення яскравих прикладів, гідних наслідування, оригінальний сюжет та майстерне володіння словом. Переможці отримають в подарунок грамоти та набори побутової техніки.

http://oda.cg.gov.ua/single_page.php?menu_id=5965&NameTable=annons&TypeCod=&DEPAT=2899&pm=oda_menu

Останні новини Чернігівщини

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра

Стартує подання електронних заяв для вступу на бакалавра та наскрізного магістра 15:35

13 серпня розпочато прийом електронних заяв на вступ до вишів на бакалавра (наскрізного магістра) після 11 класів. Подання заяв здійснюється онлайн через електронні кабінети та триватиме до 22 серпня.

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19

Зафіксовано 27 нових випадків захворювання COVID-19 13:50

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12.00 четверга 13 серпня в області підтверджено 27 нових діагнозів COVID-19.

OlympicLab на північному сході Чернігівської області

OlympicLab на північному сході Чернігівської області 13:42

Модуль «розвиток/добробут – пізнай себе» Всеукраїнського заходу Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation був проведений Відділенням НОК України в Чернігівській області для учнів Новгород – Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка.

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках

Проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 у Прилуках 13:03

Прилуцькою місцевою прокуратурою проведено комплексну перевірку в ізоляторі тимчасового тримання №5 (м.Прилуки) ГУНП в Чернігівській області.

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі

Віталій Загайний провів прийом громадян у Борзнянському районі 12:53

12 серпня перший заступник голови Чернігівської ОДА Віталій Загайний з робочим візитом відвідав Борзнянський район. Спільно з головою Борзнянської РДА Ларисою Осадчук та представниками правоохоронних органів він провів прийом громадян. А також ознайомився з роботою центру обслуговування клієнтів АТ «Чернігівгаз».