Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 листопада, 08:02:09

Оголошені переможці конкурсу журналістських робіт, що висвітлюють соціальні та екологічні питання Чернігівщини

15.12.2011   12:24Агенцiя

13 грудня у Прилуках на тютюновій фабриці відбулось засідання журі, під час якого підбито результати конкурсу статей, що висвітлюють соціальні та екологічні питання Чернігівщини. Метою конкурсу було стимулювати підвищення обізнаності широкої громадськості області з актуальних соціальних та екологічних питань Чернігівщини та шляхами їх конструктивного вирішення. Рішення щодо переможців прийнято одноголосно.

Склад журі:
• Сивенко Олександр Іванович – заступник міського голови м. Прилуки;
• Никоненко Дмитро Миколайович – в.о. начальника управління у справах преси та інформації Чернігівської обласної державної адміністрації;
• Шульга Олександр Олександрович – директор Ічнянського національного природного парку;
• Бондаренко Петро Михайлович – менеджер зі зв’язків з громадськістю, компанія “Бритіш Американ Тобакко Україна”;
• Тищенко-Тишковець Олена Миколаївна – менеджер з комунікативних питань, компанія “Бритіш Американ Тобакко Україна”.

Переможцями конкурсу стали:

• у номінації "Сталий розвиток сільського господарства та довкілля” – Олександр Бойко, матеріал "Плискунівські ініціативи”, газета "Град Прилуки” (№ 26 (500) від 29 червня 2011 року);

• у номінації "Розвиток громади” – Валентина Матвієнко, матеріали "Нам до джерел вертатися пора” і "А з тієї криниченьки орли воду п’ють”, газета "Прилуччина” (№ 45 від 17 червня 2011 року та № 47 від 24 червня 2011 року відповідно);

• у номінації "Розвиток людини” – Григорій Каліш, матеріал "У глибинку зайшли, щоб запалити зорю. І… зажити по-європейськи”, газета "Прилуччина” (№ 24 від 1 квітня 2011 року);

• іменна номінація "Бритіш Американ Тобакко Україна” –, серія матеріалів „На кордоні хмарища похмурі”, автор Олексій Несторенко, газета "Носівські вісті” (16 липня, 6 серпня, 3 вересня, 17 вересня 2011 року).

Конкурс проводився компанією “Бритіш Американ Тобакко Україна” за підтримки управління у справах преси та інформації облдержадміністрації протягом червня-жовтня 2011 року. Загалом на конкурс надійшло 22 статті. Критерії вибору переможців – повне та об’єктивне розкриття теми, наявність пропозицій щодо розв’язання піднятих проблемних питань або наведення яскравих прикладів, гідних наслідування, оригінальний сюжет та майстерне володіння словом. Переможці отримають в подарунок грамоти та набори побутової техніки.

http://oda.cg.gov.ua/single_page.php?menu_id=5965&NameTable=annons&TypeCod=&DEPAT=2899&pm=oda_menu

Останні новини Чернігівщини

Розслідується провадження за фактом пропаганди агресивної війни іноземним громадянином

Розслідується провадження за фактом пропаганди агресивної війни іноземним громадянином 08:01

Під процесуальним керівництвом обласної прокуратури слідчими Управління СБУ в Чернігівській області розслідується кримінальне провадження за ст. 436 КК України (пропаганда війни).

У Прилуках поліцейські викрили торгівця амфетаміном

У Прилуках поліцейські викрили торгівця амфетаміном 07:49

Поліція затримала чоловіка під час збуту чергової партії психотропної речовини. Підозрюваного поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Бахмацькі рятувальники надали допомогу постраждалому у ДТП

Бахмацькі рятувальники надали допомогу постраждалому у ДТП 07:46

Причини та обставини пригоди з`ясовують правоохоронні органи.

25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками

25 листопада - Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками 07:42

Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства відносно жінок в 2000 році й запропонувала урядам, міжнародним організаціям і неурядовим організаціям проводити в цей день заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до цієї проблеми.